Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem lehet bármely...

Miért nem lehet bármely oldalon képernyőképet készíteni okos telefonnal?

Figyelt kérdés
Huawei P8Lite-ot használok és van, amikor nem enged képernyőképet készíteni.

2020. júl. 25. 17:41
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Megeshet, hogy maga az oldal blokkolja a képernyőkép készítést, ez megeshet akár olyan Adobe dokumentumoknál is pl. amiket durva szerzői jogok védenek; bizonyos e-könyvek eredeti lapjait nem lehet screenshootolni, de régebbi telefonokkal még az is sikerülhet akár.

Megeshet, hogy csak az oldal korlátozza ezt.

Hivatalos irataidat se screenshootolhatod (bizonyos számlák akár), csak is nyomtathatod.

2020. júl. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

hmmm...Érdekes. Gondoltam erre, de abból kiindulva, hogy laptop-ra ha letöltök egy képernyőkép készítő programot, akkor szó szerint mindent el tudok menteni kép formában, pontosabban fogalmazva még egyszer sem volt vele problémám. ... tehát kizártam ezt.

Emlékszem jó néhány oldalra, amik átlagos mondatokat tartalmaztak, semmi személyeset.

Laptop-on meg tudom tenni, okostelefonon nem. Érdekes. Igaz, a régi laptopokba nem nagyon lehet ilyen beleírva. Az újabb eszközöket jobban kontrollálni tudják.


Köszönöm a válaszod!

2020. júl. 25. 18:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!