Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyire normális, ha melegszi...

Mennyire normális, ha melegszik ilyenkor az iPhone?

Figyelt kérdés

iPhone XS-em van, és tükröztem a kijelzőjét TV-re, aztán arra lettem figyelmes, hogy elég meleg lett a telefon a kamera körül.

Ez normális jelenség ilyenkor?


2020. júl. 25. 20:22
 1/3 anonim ***** válasza:
82%

Szia!


Ez az IPhone-oknál egy nagyon gyakori betegség.

Nagyon sokszor fel szoktak melegedni az IPhone-ok, néha még akkor is, ha YouTube-on videókat néz az ember, vagy egy nagyobb játékkal játszik. Tehát az IPhone-oknál ez "normálisnak" mondható, de sajnos ez a jelenség az akkumulátornak nem tesz jót.

Ha nagyon gyakran melegszik fel a telefon, az rövid időn belül ronthat az akkumulátor maximális kapacitásából (Magyarul kevesebb ideig fogja bírni az akksi)

2020. júl. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
76%

"Ez az IPhone-oknál egy nagyon gyakori betegség"

megjegyzem nem csak az iPhoneokonál gyakori jelenség..... a droidok is cefetül felmelegednek ha komolyan ki van terhelve a SoC!

Mint egy asztali gép: ha hajtod melegszik. nem kell ezen csodálkozni. A wifi antenna is tud melegedni ha azon keresztül zajlik a kommunikáció.


Komolya kérdem hogy ti mit gondoltok?????

az asztali gépbe mindenki megveszi a brutál méretű hűtőbordát a procira 12 centis ventillátorral, de a telefonnál ahol adott esetben ugyanakkora órajelről beszélünk mindenki elvárja hogy melegedés nélkül működjön.

Az megvan hogy van olyan droidos telefon amiben folyadékhűtés van?


1-es legközelebb hasonló kérdésnél amikor fogalmad sincs mivan akkor ne kezdj el válaszolni hanem a jobb felső sarokban nyomd meg inkább a piros X-et! :) mindenkinek jobb lesz ha az ostobaságodat megtartod magadnak!

2020. júl. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nem várom el, hogy melegedés nélkül működjön.

Igen, asztali gépbe én is megvettem a brutál hűtőt az i5-9600K-ra, és így is melegszik, tény. Sőt, a GTX 1080-am is 3 ventilátorral.

Egyszerűen csak azon lepődtem meg, hogy ez a funkció ennyire terheli.

És nem, nekem nincs meg, hogy a droidos telefonokban akár lehet folyadékhűtés is, hisz nem követem azokat, inkább iPhone párti vagyok. De érdekes, ma is tanultam valamit. :)

2020. júl. 25. 22:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!