Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Segitseg!Ez hogy tortenhetett?

Segitseg!Ez hogy tortenhetett?

Figyelt kérdés
Iphone-omrol nagyon sok video es kep eltunt..tobb ezer..kislanyom neha elveszi a telefont,de nem engedem neki,azert ennyi kepet h tudott kitorolni raadasul ahhoz meg kolun mappaba kell belepni,hogy tudja torolni.Hogy tudnam vissza szerezni?
2020. júl. 25. 20:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Nagyon sajnálom a történteket.


Azt tudom javasolni, hogy nézd meg a fotókon belül a "nemrég törölt" nevű albumot. Ha ott vannak a képek, akkor onnan vissza tudod állítani őket. De ha már ott sincsenek meg, és nem volt máshol biztonsági mentés róluk, akkor sajnos végleg elvesztek a képek és videók.


Én nem szeretnék beleszólni a gyereknevelési szokásaidba, mert semmi közöm hozzájuk, de arra szeretnélek megkérni, hogy ne bántsd a kislányodat ezért! Hisz valószínűleg nem tudta, hogy pontosan mit is csinál. Természetesen megbűntetheted, hogy tudja, hogy valami rosszat csinált, de azért ne legyen kék-zöld foltokkal tele a teste!

2020. júl. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Az a baj h meg csak ma vettem eszre..eddig fel sem tunt..

igen neztem azt is

sot rendszeren szoktam torolni meg onnan is de nem lattam tobb szaz kepet benne,lehet az a baj h mar nincs helyem ..

de h bantanam ezert isten ments

csak nagyon szomoru vagyok mertt rola voltak videoim es kepeim mikor kicsi volt es azt ha nincs meg nehezen dolgoznam fel ☹️egy orok emlekek tuntek el

2020. júl. 25. 21:00
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Az könnyen előfordulhat, hogy nincs helyed, mert a videók rengeteg helyet foglalnak. De még ha így is van, a telefon nem kezd el csak úgy törölgetni a képek közül, pláne nem megerősítés nélkül.


Be van kapcsolva az ICloudba való szinkronizálás?

Ha igen, akkor ha van rá lehetőséged, meg tudod nézni, és le tudod menteni a képeidet egy másik számítógépre:

[link]

Esetleg nem jelentkeztél ki az ICloud fiókodból a telefonon?


De az is előfordulhat, hogy a kislányod nem csak ma törölgetett bele a képekbe, hanem már napok óta csinálta, csak most vetted észre.

Nagyon sajnálom a történteket.


Ha esetleg tudok valamiben segíteni, akkor írj bátran, és meglátjuk, hogy mit tehetek! Írhatsz privát üzenetet is nyugodtan. Nem zavarsz!

2020. júl. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Mar megtalaltam,bejelentkeztem icloud.com-ra es ott van minden 🙏

De koszonom szepen a segitseget 🙂

2020. júl. 25. 21:52
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Örülök, hogy végül megoldódott minden!
2020. júl. 26. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!