Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Véletlen bejelöltem egy olyan...

Véletlen bejelöltem egy olyan embert facebookon akit nem akartam ha kitöröltem és akkor nem látta ha legközelebb felmegy fbre látja majd?

Figyelt kérdés
2020. júl. 26. 02:37
 1/4 anonim válasza:
0%
Ejha, ezt aztán megfogalmaztad.
2020. júl. 26. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de ha kap róla pl. email értesítést, akkor fog róla tudni.
2020. júl. 26. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Gyakran kapok véletlen bejelöléseket. Mindig megjön az értesítés, aztán amikor nézem, hogy ki az, akkor már el van tűnve a felkérés.
2020. júl. 26. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is látom sokszor az e-mailt hogy ismerősnek jelöltek, mikor belépek a fészre, akkor ott meg már nincs semmi jelölés. Van hogy én is véletlenül hozzáérek a jelölés gombra a telefonon, és én is törlöm azonnal ha észreveszem. Gépen ez nem fordul elő, csak telefonon nálam.
2020. júl. 26. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!