Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem nyílik meg az...

Miért nem nyílik meg az aptoide alkalmazás?

Figyelt kérdés
A lenovo tabletemre szerettem volna letölteni az instagram alkalmazást az aptoide-ból. (Ugye ahoz magát az aptoidet is le kell tölteni) nem volt semmi gond a letöltés során viszont mikor megnyitottam azt írta ki "az alkalmazás sajnos leállt" nem először használtam ezt az appot és eddig nem történt ilyesmi. Megnéztem neten is, hogy mi lehet a gond, de nem igazán találtam megoldást. Azt is elképzelhetőnek tartom, hogy régi a szoftver, hardver vagy maga a verziója a gépnek és ezért nem viszi el a tablet. Esetleg lenne valami olyasmi ami segíthet ezen a problémán? (A google playről nem tudom letölteni az instagramot egy másik gond miatt, más letöltő központot pedig nem szeretnék kipróbálni mert eddig ez nagyon bevált:/)

2020. júl. 26. 13:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia, próbáld meg letörölni majd újból felrakni az aptoide appot, ha ez sem sikerül akkor sztem próbáld meg letölteni egy régebbi verzióját, de szívesen segítek, írj😁
2020. júl. 30. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"Ugye ahoz magát az aptoidet is le kell tölteni"

Nem ugye. Ha autót akarok, ahhoz nem kell autógyár.

[link]

2020. aug. 1. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Oké, hát köszönöm.. a másodikkal nem igazán tudok mit kezdeni, de biztos igazad van:D
2020. aug. 10. 16:35
 4/4 A kérdező kommentje:
Habár szerintem nem vagy legalábbis nekem nem engedi letölteni amíg maga az aptoide nincs telepítve. Arra én is rá tudok menni amit belinkeltél.
2020. aug. 10. 17:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!