Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha laggol a mobil, milyen...

Ha laggol a mobil, milyen tisztito appot erdemes rajta futtattni?

Figyelt kérdés
2020. júl. 29. 07:37
 1/10 anonim ***** válasza:

Ha laggol akkor azon nem nagyon fog segíteni. Azért laggol mert hardveresen gyenge már. Ilyenkor érdemes beruházni egy új, jobb készülékbe vagy elvégezni egy factory resetet és akkor talán ideig óráig megoldódik a probléma.

De hogy érdemben is válaszoljak a kérdésedre én régebben a Clean Mastert használtam, akkoriban jó alkalmazás volt, szerettem.

2020. júl. 29. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Vegyél normális telefont. Nekem 2 éves van, de még soha nem laggolt. 6 gb ram van benne. Xiaomi nem egy ilyen van 60 ezer körül. 40 alatt nem érdemes telefont venni.
2020. júl. 29. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Xiaomi redmi note 9 pro laggol...
2020. júl. 29. 07:59
 4/10 anonim ***** válasza:

Factory reset is jó lehet ideig-óráig, de meg kell toldani egy automatikus frissítés kikapcsolásával is, mert a google egyes cuccai iszonyatosan meg tudják fogni a régebbi mobilokat. A factory reset persze adatvedztéssel jár, így érdemes előtte mentést csinálni.


A tisztító appok többsége (a Clean Master -t is beleértve) nem tud túl sokat segíteni. Talán inkább egy "SD Maid" vagy annak pro változata, de ha elavult a készülék, az sem jelent szinte semmit. Ilyen esetre a legjobb lepucolni (például factory reset -el), aztán automatikus frissítések nélkül használni, esetleg manuálisan törölni a frissítéseket miután az automatikus frissítést kikapcsolta az ember.

Persze a régi hardveren ezek a praktikák sem segítenek sokat, pláne ha a legfrissebb alkalmazásokat telepíti azonnal az ember, ugyanis azok az újabb eszközök erőforrásaihoz vannak "optimalizálva".

2020. júl. 29. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Bocsi, lemaradtam az utolsó kommentedről...


Lehet gyári hibás is, ilyenkor gari a megoldás, de előtte lehet még próbálkozni egy factory reset -el, hátha...

2020. júl. 29. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Es hogy lehet eldonteni garancia kell e?
2020. júl. 29. 08:25
 7/10 anonim ***** válasza:
Úgy hogy csinálsz egy factory resetet és ha még mindig ugyan olyan rossz és van érvényes garancia akkor az a telefon hibája amit meg kell hogy javítsanak vagy ha ez nem megy akkor ki kell cseréljék.
2020. júl. 29. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Egy honapos igy garancia biztos van
2020. júl. 29. 08:46
 9/10 A kérdező kommentje:
De a gpsel is hond van nem latja az osszes muholdat s az is gyaktan ugrik kesik keson szol
2020. júl. 29. 08:47
 10/10 anonim ***** válasza:

Akkor ebben az esetben érdemes visszavinned, hogy nézzék meg. Valószínűleg hibás a készülék és megoldják. Újra telepítik, vagy ha hardveresen van probléma kicserélnek valamit.

Lényeg a lényeg vidd vissza, nem vesztesz vele semmit.

2020. júl. 29. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!