Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A facebook oldalamra belépve...

A facebook oldalamra belépve kaptam egy személyes e-mail számot, mellyel nagyon egyszerű fényképet feltölteni telefonról a facebook adatlapomra. De sehol nem tudok utánanézni, hogy ez ingyen van-e, vagy ha fizetős, mennyit kóstál?

Figyelt kérdés
Még csak kettőt mertem feltenni, mert barátnőm szerint 300 Ft darabja. Azt drágának tartom . Ezt a lehetőséget a facebook fényképfeltöltő programja által ismertem meg. Mivel pénzről nincs szó, én ingyenesnek gondolom.
2010. aug. 3. 19:20
 1/2 anonim válasza:

Adatkábel mire való???

1000% hogy valami csalás van benne!

2010. nov. 9. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

tipp: domino net100. 100mb/ 1 hó/ 1000FT és akkor nem kell rágnod a körmöd hogy mivel huznak le meg mivel nem.

már sokaknak ajánlottam szerintem megéri

2010. nov. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!