Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valamit nézegettem és most...

Valamit nézegettem és most kamu csajok küldenek mindenféle hülyeséget hogy tudom ezt kiirtani Android mobilrol?

Figyelt kérdés
[link]
2020. júl. 31. 21:27
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
Ejnye, hát mit nézegettél?
2020. júl. 31. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Chrome --> Jobb felső sarok 3 pötty --> Beállítások --> Webhelybeállítások --> Értesítések --> Engedélyezve --> rányomsz, alul pedig törlés és visszaállítás.
2020. júl. 31. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
60%
A 2. válasz nem jön be, akkor egy vírus írtás vagy telefon gyári beállítások alap helyzetbe állítása beválik!
2020. júl. 31. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Be kell jönnie, a screenshoton látszik, hogy ezeket az értesítéseket egy weboldal küldi le a Chrome-on keresztül.
2020. júl. 31. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Töröld a böngésző adatait. Nekem is volt ilyen.
2020. júl. 31. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Egyenlore le tudtam igy kapcsolni ezeket. Idovel kiderul ha megse.
2020. júl. 31. 22:36
 7/8 A kérdező kommentje:
Koszi es koszonom a tobbi tippet is
2020. júl. 31. 22:37
 8/8 anonim ***** válasza:

Amit #2 -es írt, az kikapcsol minden értesítést minden oldaltól. Ez lehet hasznos is, de esetenként olyan (egyébként hasznos) értesítésről is lemaradhatsz, amit szívesen látnál.

Illetve ez a módszer csak elfedi a problémát, de az okát nem szünteti meg.

A probléma oka nem más, mint az elfogadott sütik. Amik törölhetőek, így:


Chrome -ban:

Jobb felső sarok 3 pötty ➡ Beállítások ➡ Webhelybeállítások ➡ Az összes webhely

Itt egyénként látod minden oldal webhelybeállításait. Innen egyenként megnyitva (főleg a gyanús/ismeretlen oldalaktól származó) a webhelybeállításokat, lesz alul egy "Törlés és visszaállítás" gomb. Azzal lehet törölni a webhelyektől származó sütiket (is).


Legközelebb pedig a "probléma" elkerülése érdekében böngéssz inkognitó lapon (ha ilyen oldalakat látogatsz), amit ha bezársz, automatikusan törlődnek a sütik is.

2020. aug. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!