Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Jobban melegszik, és gyorsan...

Jobban melegszik, és gyorsan merül az iPhone-om a 13.6-os frissítés óta?

Figyelt kérdés

Észrevettem, hogy sokkal gyorsabban merül, és nagyon hamar felmelegszik az iPhone-om, amióta a 13.6-os frissítés van rajta.

Mit tudok ezzel kezdeni? Másnak is ezt produkálja? Vagy nem is szoftveres eredetű lenne a probléma? De akkor miért egyiknapról a másikra kezdte ezt frissítés után...


2020. aug. 3. 10:16
 1/6 Morzsi007 ***** válasza:
Miféle iphone?
2020. aug. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
xs
2020. aug. 3. 10:42
 3/6 Morzsi007 ***** válasza:
Újraindítás megvolt? Pár nap, töltés aztán jó lesz talán.
2020. aug. 5. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Újraindítottam, hard reseteltem is, vissza is állítottam a beállításokat, de semmi sem segített eddig.
2020. aug. 5. 09:50
 5/6 anonim ***** válasza:

Az Applet büntették már mert régi készülékeket szoftveresen lassítottak. Persze nem Magyarországon. Itt kutyát sem érdekli.


Sokszor a frissítés a ludas. De van hogy csak szeretnék azt hinni. Lehet kezd tönkre menni. Játszol a telefonon hogy melegedik? Ne játsz rajta nem arra van.


Legközelebb ha bármi baja van egy elektronikus szoftveres készüléknek, eszközödnek ne kezdd el egyből újra rakni, visszaállítani meg ilyenek. Ezek a lehető legrosszabbak ilyenkor amit tehetsz. Az ilyen maradjon a zs terv, ne az A terv.

2020. aug. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Hát mivel sajnos már lassan 3 hete műveli ezt, végső elkeseredésemben elküldtem egy hivatalos Apple szervizbe szervizelésre, vagy legalábbis bevizsgálásra, hogy megtudjuk pontosan, mi okozza a galibát, és esetlegesen tudják is javítani még garanciában.

Egyébként sosem játszottam rajta, csak facebookot böngésztem, de már ettől elkezdett melegedni, negyedóra alatt merült is 10%-okat.

2020. aug. 5. 20:07

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!