Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Vodafonenál lehet részletre...

A Vodafonenál lehet részletre telefont venni?

Figyelt kérdés

A Vodafonenál lehet részletre telefont venni, új előfizetőnek?


Vagyis nem kell a teljes telefon díjat kifizetni, egyből egy új előfizetőnél, hanem lehet havi bontásba is?


2020. aug. 3. 15:26
 1/6 anonim ***** válasza:

Persze. Párat kattinthattál volna te is.

[link]

2020. aug. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi, de a konkurenciánál voltam múltkor, ott az új előfizetőnél ki kell fizetni a telefont elvileg, azt mondták.
2020. aug. 3. 15:32
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem érdemes szolgáltatónál részletve venni. Drágábban adják, mint a boltban. Pl. én gondolkoztam iPhone 11-en. Konzolvilágban 250, szolgáltatóknál meg 280 vagy több.
2020. aug. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
3 jól írja, plusz a telefon árának 40-50 %-át elkérik a Vodánál szerződéskötéskor!
2020. aug. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen drágább, fix hónapra adják és előre kikell fizetni a felét. Áruhitelre nézz valamilyen erre alkalmas boltban. Év végig 6% alatti a thm. Részleteket a Cofidis, Cetelem bankok oldalán találsz.
2020. aug. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
iStyleben van kamatmentes részlet, de én a szolgáltatói csomagot jobban kultiválom.
2020. aug. 3. 17:52

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!