Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Új memóriakártyát vettem a...

Új memóriakártyát vettem a telómba, de így is eltűnnek a képeim meg a zenéim. Mitől van ez? L

Figyelt kérdés
Elmentem 2 hete egy számtech boltba, ahol értenek állítólag mindenhez. Azt mondták, hogy új memóriakártyát kell vennem, mert meghibásodott az előző. Vettem is náluk egyet, de most megint eltűnt minden képem meg zeném. Annyira elegem van belőle. Ilyenkor ki-be kapcsolgatom, meg kiveszem a kártyát, aztán újra be, és vagy 10 percig tart, mire előnönnek.

2020. aug. 4. 17:01
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
A régi memóriakártyán volt minden ezért nem találod az újon
2020. aug. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

" megint eltűnt minden képem meg zeném."

"vagy 10 percig tart, mire előnönnek."

Na, ha egyszer előkerülnek (mertz akkor mégse tünt el), mentsd le gyorsan..

És ne gagyi kártyát vegyél, hacsak nem a teló kártya foglalata hülyéskedik.

2020. aug. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Mindent átküldtem a régi kártyáról az újra
2020. aug. 4. 17:38
 4/23 A kérdező kommentje:
Hova mentsem le? Belső tárhely kicsi hozzá :/ m
2020. aug. 4. 17:39
 5/23 anonim ***** válasza:
32%
Vegyél hozzá sd kártyát
2020. aug. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Most vettem sd kártyát
2020. aug. 4. 17:42
 7/23 anonim ***** válasza:
Mivel a problémádra itt nem lehet megoldást adni, legalább állítsd be a Google Photos mentést, ha van internet, odamásolja a képeket. A "jó minőség" beállítással korlátlan tárhelyet ad. És a pc-re is átmásolhatod időnként a menteni szándékozott dolgokat. Az sd kártya (vagy a pendrive) nem atomstabil adattároló.
2020. aug. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

"Hova mentsem le?"

Pl. a számítógépedre.

2020. aug. 5. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Nincs gépem
2020. aug. 5. 06:24
 10/23 anonim ***** válasza:
Vegyél egy új telefont mert valszleg a telefonoddal van baj nem az sd kártyával de az is lehet hogy olyan sd kártyát vettél ami nem kompatibilis a telefonoddal
2020. aug. 5. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!