Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefonjaitok volt...

Milyen telefonjaitok volt (eddig)?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Milyen telefonjaitok volt eddig? Csak kíváncsiságból kérdezem. :)



2020. aug. 6. 18:11
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Lassan 18 leszek, de nekem eddig össze-vissza 3 telefonom volt, ami okosnak mondható, most van a harmadik. :)

Először egy Huawei P8 Lite-om volt, kb. 2-3 évig jól bírta. Most sincs különösebb baja, csak hát az akksi...

Ezután volt egy Samsung Galaxy S8-am, ez az első pár hónapban jó telefon volt, azután egy borzalom, rengeteg hiba előjött rajta (nem érzékel SIM-et, érintést, akksi hamar feladta a harcot, tölteni alig lehetett..stb), de ~2 évig gyötörtem ezt is.

Most egy iPhone XS-em van. Vele teljesen megvagyok elégedve eddig, jó vétel volt számomra. Valószínűleg én maradok is ezen a vonalon, többet nem akarok visszatérni a zöldekhez. :)

2020. aug. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Ericsson A2618, Siemens C25, Nokia 3210, 3310, Sagem Myx3D, Siemens ST60, Nokia 3310, Siemens CT70, Sony Ericsson K508, K550, Motorola XT720, HTC Desire S, Jiayu G2F, Blackberry Bold 9900, Z10, iPhone 5, Samsung Galaxy S3 mini, Xiaomi Redmi 4X,
2020. aug. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
69%

Nekem az első telefonom egy gombós, összecsukhatós Sony Ericsson Z310i volt. Nagyon pici voltam, mikor a szüleimtől kaptam, pár éves. Igazából nem tudom, hogy a szüleim miért vették nekem, nem nagyon volt rajta játék, se semmi, és nagyon pici voltam még, szóval a telefonálgatás se érdekelt akkor még annyira. :D


Ezután az első érintőképernyős telefonom egy Vodafone Smart 2 volt, ami nem volt egy jó telefon. Csak ugye a szüleim nem értettek az okostelefonokhoz, én meg még elég gyerek voltam még, így nem nagyon lett előtte utánanézve a telefonnak, csak random lett egy a boltból. Utáltam, mert sosem volt rajta elég memória, utáltam látni, hogy másoknak mennyi játék van a telefonjukon, nekem meg csak Pou, mert csak arra volt elég helye. :D


Ezután lett egy Nokia Lumia 735-ös telefonom, amit szerettem egy ideig. Viszonylag jó kamerája volt, gyors volt, meg minden... de aztán láttam, hogy mások folyton Snapchateznek, meg láttam, hogy van messenger chatfej, és ugye ilyenek az enyémen nem voltak, és én is akartam volna őket (csak megjegyzem, hogy azóta se lettem nagy Snapchat fan, pedig most van rá lehetőségem :D)... Sőt, idővel felfedeztem, hogy az androidos alkalmazások, játékok nagyrésze nincs Windowsos telefonon... váltani akartam. :D


Ezután lett egy Huawei P9 Lite-om, amit szerettem. Ez volt az első "igazi" telóm, legalábbis én mindig is úgy éreztem. Jó volt, de egy idő után elkezdett fagyni a telefon. Akkor csesződött el igazán, miután frissítve lett a legújabb Androidra. Azután már nagyon vacak lett. :D


Na és azóta már egy Samsung Galaxy A70-em van, amit imádok. Több, mint egy éve hűséges társam. Gyors, 6 GB RAM... a kamerája nem a legjobb, de tudtam, mielőtt megvettem. Meg vagyok vele elégedve, nem bántam meg, hogy erre esett a döntésem.

2020. aug. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


2008-ban, 7 évesen kaptam meg az első nyomógombos nokiámat a suli miatt, ami csak telefonálásra volt alkalmas (de másra nem is volt akkor még szükségem). Sajnos nem tudom, hogy milyen modell volt (Olcsó, pár ezres nokia volt már akkor is). Ez még az a "csipogós" nokia volt.

https://www.youtube.com/watch?v=TOc84Z-y8g8

Ezt a telefont sajnos hamar sikerült elhagynom.


De hamar kaptam helyette egy fejlettebb nokiát. Ezen már volt kamera, támogatta a micro sd kártyát, volt rajta bluetooth, volt internet, meg minden ami kell. Talán nokia 6300 volt az (Bocsi, de nem vagyok otthon a régi nokia modellekben, mert rengeteg van belőlük! :)).


2012 végén, 2013 elején már többre vágytam, és úgy döntöttünk a szüleimmel, hogy eladjuk a régi nokiát, és mivel olyan jók voltak a jegyeim, meg minden, ezért kaptam egy új készüléket.

Nagyon örültem a Galaxy s2-nek. Ez volt az a telefon, amely bevezetett engem az okostelefonok világába.


Következő állomásunk 2015 nyara, amikor megkaptam a Galaxy J5-nek a 2015-ös változatát. Hát, mit is mondhatnék: Jó kis telefon volt, de azért a maga idejében az S2 nyomába sem ért.


Szóval 2016-ban eladtuk a j5-öt, és vettünk egy j7 (2016)-ot. Na ez már jobban tetszett.


Végállomásunk 2018 júniusa, amikor már a saját, összegyűjtögetett diákmunkás pénzemből (és a j7 árából) megvásároltam a jelenleg is csodásan (bár az akksi már nem a régi) működő Huawei P20 Lite-ot.


Legközelebb vagy karácsonykor, vagy jövőre vennék egy Xyaomit.

2020. aug. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

Nekem is volt A70-em de nem szerettem. Főleg a mérete miatt. Az ujjlenyomat olvasójáról inkább nem is beszélek. Lecseréltem pár hónap után egy Huawei P20 Pro-ra.

Egyébként, nem tudom ti hogy vagytok vele, de én jobban szerettem a nyomógombos telókat. A kedvencem mindig a Sony Ericcson volt. Volt K610-em, W580-am, W595-öm :)

2020. aug. 6. 18:41
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

-Nokia 1600, ezt 9 évesen kaptam. Csak otthon használtam, vagy ha mentünk valahova, suliba nem vittem.

-Nokia N73 használtan, de akkor csúcs-csúcs teló volt. 12-13 éves lehettem, ezt se hordtam suliba, de nagyon menő volt akkoriban.

-Miután az N73 behalt, kaptam újonnan valami kamerás Nokiát, de visszalépés volt, nem is emlékszem milyen volt már.

-Aztán jött az első okostelefon, Sony Ericson Xperia Mini. Ezzel kicsit rábaszhtam akkor, mert nem gondoltam, hogy épp annyira kicsi, és neten rendeltem. De okés volt, 10 hónapig, amíg egy autó át nem ment rajta.

-utána használtan lett egy Samsung Galaxy S2. Na ez megint olyan feeling volt, mint az N73 volt, brutál csúcs teló, éppen hogy kijött akkor az S3-as Samsung. Több, mint 3 évig használtam, a végén már rengeteg baja volt, de imádtam végig, mai napig bekapcsolható. Viszont megfogadtam, hogy soha többet használt telefont nem veszek.

-2015-ben vettem egy Samsung Galaxy A5-öst, az még prémium minőségű, fémházas volt. A legtartósabb és legmegbízhatóbb telefonom volt, több mint 4 évig használtam nagyon intenzíven, mai napig teljes értékű póttelefon. A Samsung hű elkötelezettje lettem.

-2019-ben végre meg tudtam venni újonnan egy igazi abszolút csúcstelefont, régi álmomat, egy Samsung Galaxy Note 9-est. Bár az A5 is nagyon megbízható volt, de megvoltak a korlátai. De ez a Note 9 az első telóm, amin több mint egy év után is egyszerűen nincsenek határaim: végtelen tárhely (128 GB), nagyon nagyon tartós akku, kifogástalan képek, teljesen akadásmentes, a legnehezebb játékokat is full grafikán viszi akadásmentesen, stb. Temérdek pénz volt de megérte.

24f

2020. aug. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

6 vagyok

Ami érdekesség, hogy az összes teló megvan az 1600-ason kivül, ami valahol elveszett. Van még apámtól örökölt Nokia 3310 is, anyám S55-ös Siemens-e is megvan, amihez külső kamerát kellett csatlakoztatni, és nagyobb volt a kamera, mint maga a telefon. Igazi kuriózumok, persze az N73 a kedvenc, ami mai napig üzemképes.

2020. aug. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Nekem is megvannak a régi telefonjaim. Sőt, az utóbbi időben elkezdtem gyűjteni őket. Már van vagy 30 telefonom. 😂

Persze retró telókat gyűjtök.

2020. aug. 6. 18:57
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Nokia 3210 - szerettem

Sony (kék - szürke színű volt, pontos típusra nem emlékszem) - imádtam

Siemens c35 - elment

Samsung SGH-X450 - imádtam

Samsung Galaxy Fame - gyűlöltem

Xiaomi MI A1 - elment

Xiaomi MI A2 - utálom

2020. aug. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

10 évesen samsung champ ez volt az első telóm majd 12-14 éves koromba zte blade 3 , utána Huawei p8 lite és a mai napig bírja még

17/l

2020. aug. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!