Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért teszi tönkre a telefonom...

Miért teszi tönkre a telefonom az összes fülhallgatómat?

Figyelt kérdés
Xiaomi Redmi Note 8 Pro telefonról van szó, nagyjából 4 hónapja van meg. Azóta 1 fejhallgatót és 4-5 fülhallgatót küldött melegebb éghajlatra, nem tudom mi lehet az oka. Az elsőt már közel egy éve használtam, a többi vadonat új volt, volt közte drágább, olcsóbb, van amelyik teljesen megkukult, de olyan is van aminek csak az egyik fele, és olyan is, ami kibírhatatlanul akadozik. Gondoltam Bluetoothos fejhallgatóra, de azzal meg nem lehet csatlakoztatni. Ha másik telóval bluetootholok akkor ha hamindkettőn leokézom a csatlakozást akkor működik, de a fejhallgatóval nyilván ezt nem tudom megtenni. Az előző telóimmal ezzel nem is volt baj, de ez azt írja ki, hogy a csatlakoztatni kívánt eszköz nem tud reagálni. Nincs valakinek valami ötlete? Teljesen tanácstalan vagyok :((

2020. aug. 8. 07:53
 1/8 twixxx válasza:
52%
Szia vidd szervíz-be szerintem mivel valószinüleg valami belső hiba lehet
2020. aug. 8. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 twixxx válasza:
mivel nekem is ilyen telom van de nincs vele semmi gondom :)
2020. aug. 8. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Lehet hogy a jack csatlakozónál valami túlfeszültség van.
2020. aug. 8. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
53%

Szia!


Valószínűleg a Jack csatlakozóval van valami. Vidd szervízbe.

2020. aug. 8. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
14%
Lehet, hogy nem kellene full hangerőn hallgatni 😉
2020. aug. 8. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
48%

Nekem is tönkretett a Xiaomi telóm több fülest is. Pár hónap múlva eljutott odáig ez a szutyok, hogy már nem reagál a fülesre, a töltőre pedig csak akkor, ha egy bizonyos szögben fekszik a földön a telefon. 2 éves sincs. Xiaomi Mi A2. Olvastam külföldi fórumokon, hogy több ember is így járt.

Szüleimnek Mi A1 van. Annak semmi baja. Gondolom így sikerült az A2.

2020. aug. 8. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Semmi köze a mobilnak a füles kábelének az elszakadásához, más mobillal is ugyanúgy tönkrementek volna.
2020. aug. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Akkor ebből szervíz lesz úgy nézem. :/


#5 Nem hallgattam full hangerőn


#7 Egyik kábel sem szakadt el,

semmi látható sérülés nincs

rajtuk. Csak hallgattam a

zenémet és egyszer csak

elkezdett akadozni a hang,

utána meg már nem is szólt, max

nyekkent egyet-egyet.

Megjegyzem kb 2-3 hetet bírtak

a fülhallgatók, ez azért

siralmas szerintem.

2020. aug. 8. 23:04

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!