Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xiaomi Redmi Note 4 valami...

Xiaomi Redmi Note 4 valami frissítést írt ki, rákattintottam és azóta csak azt írja : az MIUI kezdőképernyő alkalmazás.... Ezt hogy kell eltüntetni ? Már újraíndíottam, de semmi. Ez mi ????

Figyelt kérdés
2020. aug. 8. 11:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Először is, ha nem írsz 4 kérdőjelet a kérdés végére, csak egyet, akkor is megértjük.


Gondolom azt írja, hogy "a MIUI kezdőképernyő alkalmazás leállt".


Ha engedi, akkor lépj be a Play Áruházba, és tölts le valamilyen 3rd party launchert (pl: Nova Launcher), és állítsd be azt.


Viszont jó lenne tudni, hogy mit frissítettél.

2020. aug. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Sehova nem tudok belépni. A hívásokat tudom, fogadni, sms-eket, stb. Nem tudom, hogy mit frissítettem.
2020. aug. 8. 11:21
 3/11 anonim ***** válasza:
Akkor csak azt tudom mondani, hogy vidd be egy közeli szervizbe, ahol felflashelik neked a gyári ROM-ot.
2020. aug. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszi. Nem kellett volna a frissítésre rákattintani. Ez szerinted nem fog magától helyreállni ? Sajnos most nem tudom szervizbe vinni, szombat van. :/
2020. aug. 8. 11:24
 5/11 anonim ***** válasza:
Újra indítottad a telefonodat?
2020. aug. 8. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Igen. Változatlan a helyzet. Most rákantitottam arra, hogy Jelentés a Miuinak.
2020. aug. 8. 11:36
 7/11 anonim ***** válasza:

#4

Nem valószínű, sajnos ezek az elektronikai eszközök nem úgy működnek, hogy maguktól megjavulnának. :D


Esetleg még meg lehet próbálni gyárizni vagy safe mode-ban elindítani:

1: safe mode-ban indításhoz csinálj úgy, mintha ki akarnád kapcsolni, amikor megjelenik a kikapcsolás opció, nyomd addig ameddig megjelenik a "biztonsági módban újraindítás" vagy hasonló. Okézd le, és hagyd újraindulni, ha siker akkor a bal alsó sarokban a "Safe mode" vagy "Biztonságos mód" feliratnak kell lennie. Ha ebben az állapotban is kiírja, hogy "miui kezdőképernyő leállt", akkor tényleg csak a gyárizás maradt, ami az adataid törlésével jár (és nem garantált, hogy megoldja a problémát, ugye itt jön az hogy tudni kellene, mit is frissítettél)

Ezt úgy tudod megtenni, hogy:

1. kapcsold ki

2. nyomd le a hangerő fel + bekapcsológombot

3. válaszd ki a nyelvet, a hangerő fel/le gombokkal tudsz navigálni, utána menj a megerősítésre / confirm gombra

4. "Wipe & Reset" kell neked

5. itt "Wipe all data", utána nyomj az "igen" vagy "yes"-re

6. back to main menu

7. power off.


Ez után kapcsold be újra.

2020. aug. 8. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszi , de ezt a safe modot sem találom. 4 ikon jelenik meg : repülőgép, kikapcsolás, újraindítás, némítás...
2020. aug. 8. 11:47
 9/11 anonim ***** válasza:
"a kikapcsolás opció, nyomd addig ameddig megjelenik a "biztonsági módban újraindítás" vagy hasonló"
2020. aug. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mármint a kikapcsolás opciót nyomd :D
2020. aug. 8. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!