Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha veszek egy Redmi Note 8...

Ha veszek egy Redmi Note 8 vagy 8T telefont,akkor szívni fogok vele?Azért kérdezem,mert bár ajánlották,hogy olcsó telefonnak tökéletes,mondják azt is MIUI egy hulladék,bloat,és 4GB RAMal nem éri meg venni?Akkor melyik telefont vegyem helyette vagy?

Figyelt kérdés

vagy kicsivel többért? A Samsungra rámondták már, hogy ilyen áron felesleges venni. A Huaweinek meg pl. problémája van a Google alkalmazások elérésével pl.


Ha mondjuk én játszani is akarok rajta, akkor már kuka az egész?


Miben fog korlátolni ez a bizonyos MIUI?


2020. aug. 11. 19:46
 1/6 anonim ***** válasza:
56%
Nekem a note 7 tökéletesen működik a megjelenése óta.
2020. aug. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
40%
A redmi note 8/8T az egyik legjobb ár értékű telefon. Még ebben az árban tudom mondani a redmi 9 és a redmi note 9-et, ezek 50 ezer forint értékben vannak és játszani is bőven tudsz majd rajtuk. A Fortnite kivételével minden el fog futni magas beállításokkal, de a Fortnite már szaggatni fog.
2020. aug. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
51%
Több ismerősömnek is Redmi 8, 8T telefonja van és nagyon elégedettek azokkal. Tökéletesen mennek a Google alkalmazások is.
2020. aug. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én hosszabb távra nem vennék 4gb ram-os androidos telefont. Nekem 6 gb van és néha megakad. Ez is Xiaomi. Nemcsak Messengerre használom. Ha évekig játszani akarsz rajta, akkor főleg felejtős a Note 8T.


A Samsung pedig igaz, hogy drága, de minőségibb. Pl. sztereó hangzás szemben a monóval. Ami olcsóbb, nem véletlenül az. Valahol valami ki van spórolva. A hiányát akkor veszed észre, amikor nem minimális igényeid is támadnak.

2020. aug. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Alex Fly ***** válasza:
@4: "A Samsung pedig igaz, hogy drága, de minőségibb." - melyik? Egy Galaxy S vagy Note esetében ez nyilvánigaz, mivel ezek csúcsmodellek, a Redmi pedig a Xiaomi belépőszintű/középkategóriás készülékeit takarja. Ebben a kategóriában a Samsung is jelentős minőségbeli kompromisszumokkal jár... Az ár/érték aránya pedig egyértelműen rosszabb. Ahol valóban jelentkeik az általad említett különbség a Samsung javára, az már jóval magasabb kategória (és még magasabb árkategória)...
2020. aug. 11. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez igaz. De 4 gb ram akkoris kevés játékra. Van 6 gigás Xiaomi is 80 körül.
2020. aug. 12. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!