Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S10 vagy...

Samsung Galaxy S10 vagy Huawei P30 Pro?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A kérdésben szereplő 2 telefon közül tudok most választani.

Nézegettem az adataikat, de nem tudok dönteni, segítség kellene. :)

Ami nekem fontos:

1, bírja az akksija (talán ez a legfontosabb)

2, szép képeket készítsen (munkához szükséges lenne)

3, ne lassuljon, ha több alkalmazást használok egyszerre (viber, messenger, gmail, net).


Alap felhasználásra lenne (fényképezés, videózás, facebook, viber, messenger, 1-2 játék), ezen is dolgoznék de ez kimerül a Gmail használatában, a munka nagy részét gépen végezném.


Köszönöm!



2020. aug. 12. 08:24
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Ezek közül Samsung S10-et venném. A Huawei P30 még sztereó hangzást sem tud, valamint nem kap annyi frissítést, mint az Samu S. Ebben a kategóriában jobb a Samsung, hiába alsóban nem.


Egyébként férjem kínai. Azok alapján amiket mesélt a kormányról, eszembe nem jutna kínai telefont venni. Legalábbis olyat nem, amit ennyire nyom, támogat az államuk.

2020. aug. 12. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
#9, és a pletykák mit számítanak a mai dolgokban? Jeez, ne legyünk már szefósak...
2020. aug. 12. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Én a Samsungot ajánlom inkább mert nekünk a családomban már rengetegszer volt huawei és egytől-egyik elromlott mindegyik.

De a Samsungnal figyelni kell hogy ne kerüljön sokat közvetlen nap alá mert a képernyő és az akkumulátor is hajlamosabb tönkremenni. Én azt ajánlom vegyél egy Xiaomi-t.

2020. aug. 31. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!