Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xiaomi mi 8, mi 9T, mi A2?...

Xiaomi mi 8, mi 9T, mi A2? Melyiket vegyem?

Figyelt kérdés
Elsősorban most a dual sim miatt veszek új telefont. A leges legfontosabb számomra a kamera, ami miatt kompromisszum képes vagyok a dizájn és méret szempontjából is. Ebben az árkategóriában még láttam a Samsung galaxy A50-et és a Huawei P30-at is, de a Xiaomi kameráját jobbnak mondják. Szerintetek melyik éri meg jobban 2020-ban? Más ajánlatokat is szívesen fogadok.

2020. aug. 13. 23:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezek közül én a P30-at venném, az tavalyi csúcskategóriás készülék, a kamerája is elég jó.
2020. aug. 14. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A Mi A2 egy nagy rakás szar. Nekem is az van. Akksi viszonylag hamar merül, fényképeitől sem vagyok elájulva. Elég hamar tönkrement a töltő bemenet, pedig vigyáztam rá. Bár erre sokan panaszkodtak külföldi fórumokban is. Ráadásul az új Androidot sem kapja már meg. Nem ajánlom.
2020. aug. 14. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A P3p-nál a litera gondoltam. És azzal az a baj, hogy nem dual simes
2020. aug. 14. 06:25
 4/5 A kérdező kommentje:
P30*
2020. aug. 14. 06:25
 5/5 anonim ***** válasza:
Ezek közül a Huawei P30 kamerája a legjobb. Nem is értem mit keres egy felső középkategóriás készülék egy kérdésben olyan telefonnal, mint pl. az A2. Én még nem láttam olyan Xiaomit, ami szép képet csinál.
2020. aug. 14. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!