Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vészhívás blokkolás androidos...

Vészhívás blokkolás androidos telefonon. Lehetséges ?

Figyelt kérdés

Kisgyereknek szeretném odaadni a régi androidos telefonom SIM kártya nélkül. Nem szeretném ha játék közben véletlenül felhíná a 112-t.

Van lehetőség a telefon rész teljes blokkolására ?



2020. aug. 14. 23:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Nincs.
2020. aug. 14. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincsen lehetőség a 112 hívás indítás/fogadás blokkolására.
2020. aug. 14. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A telefon könyvből töröld a segélyhívó(ka)t!


Milyen esélyel fog, pont két egyessel kezdődő és egyből kettessel folytatódó számot beírni?

2020. aug. 15. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

A barátom kisfiának sikerült. Abban a telefonban sem volt se SIM kártya se telefonkönyv.

Csak meséket akarok feltölteni a gyereknek a telefonra, de hát amilyenek a gyerekek folyamatosan babrálják.

2020. aug. 15. 01:05
 5/8 anonim ***** válasza:

#2-es vagyok


Ha csak meséket akarsz és néha egy kis játék is belefér, akkor vegyél olcsón tabletet neki. Arról nem tud hívást indítani és korlátozni is tudod hogy melyik applikációkat használhassa + azt is beállíthatod mennyi ideig tudja használni. Szóval szerintem ezzel jobban járnátok. Úgyis közeleg a karácsony majd, gondoljátok meg.

2020. aug. 15. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

#4 És mi történt barátodéknál?

Nyílván náluk rohadt kellemetlen lenne újra.

De igaz játékelmélet, és nem statisztika az írányadó. De akkor sincs sok esély rá.

Bár én már nem egyszer dobtam hétszer vagy többször hatost egymás után.

2020. aug. 15. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Tegyél fel egy olyan launchert amit direkt gyerekeknek találtak ki, és csak azt az appot engedi megnyitni amit te engedélyezel.
2020. aug. 15. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Mi történt ?

Nem győztek elnézést kérni.

2020. aug. 15. 12:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!