Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhonera olyan alkalmazás,...

IPhonera olyan alkalmazás, amin internet nélkül tudok zenét hallgatni úgy, hogy előtte letöltöttem?

Figyelt kérdés

Az a baj, hogy nem szeretnék előfizetni semmilyen applikációra, de úgy érzem, hogy kénytelen leszek..

Olyat keresek, ami ha van is netem, akkor nem kell 500 videót végig néznem ahhoz, hogy letudjak tölteni egy zenét

Előre is köszönöm

Ha valakit érdekel, én most a Player GR-t használom.



2020. aug. 16. 09:36
 1/8 anonim ***** válasza:
75%

Mivel ezek jogvédett tartalmak, ezért legálisan ingyen nem kapsz offline főleg nem. A Youtube is törli a jogvédett zenéket, amit nem a tulaj használ fel.


Apple music, új előfizetőknek 3 hónap ingyért van. Sőt diákkedvezmény is van nekik. 😊

2020. aug. 16. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%
Apple Music
2020. aug. 16. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Az nem jó, hogy gépen letöltöd a zenét, aztán iTunes-el rárakod a telefonra?
2020. aug. 16. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Alex Fly ***** válasza:
69%
Ha jól tudom gyárilag is van rajta alkalmazás erre a célra, Zene néven...
2020. aug. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha előtte letöltötted, akkor a beépített zenelejátszóban nem kell lejátszás előtt/közben/után semmilyen videót megnézni.


A legális út a vásárlás.

Viszont ha már van a gépeden (PC vagy laptop) zene, akkor azt az iTunes -al feldobhatod iPhone -ra.

2020. aug. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy egyik régi osztálytársam mondta: akinek van pénze iPhone-ra, annak van pénze Apple Music-ra is.


Az offline zenehallgatás legegyszerűbb módja, ha beszerzed a zenét mp3-ban (pl lekalózkodod valahonnan), majd felteszel telefonra, egy zenelejátszóval meg lejátszod.

2020. aug. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek, de az Apple musicon nincs fent sajna minden yt-os zene.

Ezért használtam eddig azt, amit fent említettem

Azért, mert iPhoneom van nem azt jelenti, hogy garasbaszó is vagyok:D

Ha megtudom oldani ingyenesen, akkor megoldom ahelyett, hogy fizetek havonta

Ha iPhoneom van, ha egy Nokiám :D

Amúgy pacsi nektek, szerintem felraktam gépre, aztán telóra a zenéket

2020. aug. 16. 14:03
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Toborozz még 4 embert, fizessetek elő YouTube Premium családi csomagra, ami így 500Ft/fő áron kijön. Nem lesz hirdetés a videók előtt, ráadásul a YouTube Musicot is lehet használni, illetve letölteni zenét.


Ha ingyen szeretnél, vagy nincs másik 4 ember, hogy ilyen jól kijöjjön, akkor marad a gépről iTunes :)

2020. aug. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!