Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Letöltöttem egy fizetős...

Letöltöttem egy fizetős alkalmazást, letöröltem, aztán amikor újra le akartam tölteni megint fizetnem kellett érte. Részletek lent. Szerintet mit rontottam el?

Figyelt kérdés
Letöltöttem egy fizetős alkalmazást. Kifizetzem bankkártyával, minden. Le is töltötte, kipróbáltam, működött. Beléptem google play játékokba is benne. Aztán letöröltem mert beléptem vele az alkalmazas bétea verziójába és azt csak úgy tudtam visszacsinálni, hogy letöröltem. Aztán amikor egy perc után újra le akartam tölteni ugyan arra a telefonra ugyan azzal a fiókkal, akkor megint fizetnem kellett. Valaki tud segíteni, hogy mit csináltam rosszul? Mindenki azt mondta, hogy ha egy profillal egyszer már megvetted, akkor mar nem kell többször mert utána már ingyen is le tudod tölteni. A válaszokat előre is nagyon köszönöm.

2020. ápr. 2. 22:40
 1/2 anonim ***** válasza:
felül,ahol a kereső sáv van (ahová be tudod írni,hogy mit keresel a google play ben) van három vízszintes vonal,az egy menű ikon. Nyomj rá. Ott a saját alkalmazások és játékokra. Ott találsz majd olyat,hogy frissítések / telepítve / könyvtár. Ott a könyvtárra nyomjál. Keresd ki ott az alkalmazást és onnan telepítsd.
2020. ápr. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Zseni vagy!!!
2020. ápr. 3. 08:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!