Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xiamo Redmi Note 9 telefon...

Xiamo Redmi Note 9 telefon duplán küldi el az SMS-eket, valamint duplán jeleníti meg a névjegyeket. Miért?

Figyelt kérdés
A telefont 1 napja kezdtem el használni. SMS küldés során a címzett mindig 2x kapja meg az üzenetemet. E mellett a névjegyzékben minden név kétszer jelenik meg. Hiába törlöm ki az egyiket, később újra megjelenik. Előző telefonon SIM kártyára mentettem a számokat, esetleg ez lehet a baj? Nincs (vagy nem találok) olyan opció(t), hogy kikapcsoljam a SIM-en található számok megjelenítését.Járt már így valaki? Tudtok megoldást? Köszi a segítséget!

2020. aug. 18. 08:28
 1/2 A kérdező kommentje:
*Xiaomi, természetesen csak elírás :)
2020. aug. 18. 08:31
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem pont ilyen típusú telóm van és én sem találtam simre beállítást. Másik telóba tevé töröltem a sim névjegyeket. Úgy látom az e-mailes névjegyek támogatottak
2020. aug. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!