Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen előnyei, illetve...

Milyen előnyei, illetve hátrányai vannak a Samsung galaxy A51-nek?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Telefonváltás előtt állok, és azt szeretném kérdezni tőletek, Galaxy A51 felhasználóktól, hogy milyen negatívumai, illetve pozitívumai vannak a telefonnak?

Nagyon megfogott a három éves szoftverfrissítés.



2020. aug. 19. 10:34
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Üdvözlöm!

Samsung Galaxy A51-et használok 3 hónapja. Negatív tapasztalatom igazából nem volt, pozitív viszont jóval több. Az erősebb felhasználást is bírja, az AndroidAuto is zökkenőmentesen működik.

A Xiaomikkal szemben nagy előnye, hogy az értesítések akkor is azonnal megjönnek, ha a telefon zárolva van.

2021. márc. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Érdekes nekem is 51-em van elég rég óta,az égvilágon semmi baja,tök jó fényképeket lehet vele csinálni simán hozza a középkategória szintet,ujjlenyomatolvasó elfogadható állapotú,nyílván nem a leggyorsabb,de ennyi pénzért nem is várom el.Amoled kijelző,nagy képernyő,jó akkumulátor... Azért vettem meg,mert egy olcsónak mondható telefon,amibe minden fontos dolgott beleraktak ami kellene egy ilyen telefonba. Igaz mondjuk én már az új szériát venném meg most az A71-et.
2021. márc. 7. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Ne vegyél samsung telefont
2022. júl. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!