Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mitől akad a Chrome?

Mitől akad a Chrome?

Figyelt kérdés
Pár hete vettem egy új telót és a böngésző néha napján folyamatosan akadozik meg belaggol. Lehet ezzel kezdeni valamit?

2020. aug. 20. 01:40
 1/8 anonim ***** válasza:
36%

kérdés milyen telefon?

ha valami gyengébb típus akkor egyzserűen nem bírja el a kóromot. nekem a régebbi gépemeb amiben giga van van cimán behal a króm ha sok ablakot nyitok meg. pedig ez Macintosh.... jól menedzseli a memóriát.

2020. aug. 20. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Redmi note 9s. A redmi note 7es telóm az simán vitte , nem voltak akadályok rajta
2020. aug. 20. 01:50
 3/8 A kérdező kommentje:
De amúgy nézegettem és másoknál is vannak ilyen lefagyások
2020. aug. 20. 01:52
 4/8 anonim ***** válasza:
48%

aha...

akkor valszeg olyan terhelést ró a chrome a procira amit az nem bír el és/vagy nem elég a memória.

magyarán: ennyit tud a telefonod. és nem feltétlenül a telefon a rossz, hanem a chrome van rosszul optimalizálva.

próbáld meg az Operával ugyanazokat az oldalakat! hátha nem akad annyira.

2020. aug. 20. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Használd az alapböngészőt Google motorral. Nem értem minek telefonra letölteni a Chromeot mikor alapból van rajta Google kereső és Android böngésző. Asztalin megértem, de telefonon amikor minden Google szolgáltatásnak külön applikációja van?
2020. aug. 20. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A chrome most minden telefonon akadozik. (Nagyon elrontottákezt a főverziót)

Megodás lehet, hogy egy régebbi verziót raksz fel, és nem frissíted amíg ki nem jön egy stabilabb verzió. Vagy letöltöl egy új böngésző store-ból.

Egy biztos, nem a telefonoddal van baj.

2020. aug. 20. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Akkor egy ideig a gyári böngészőt használom
2020. aug. 20. 07:31
 8/8 anonim ***** válasza:
A Chrome az egy optimalizálatlan, erőforrás zabáló szar. Nekem az Edge és Opera vált be. Vivaldi sem rossz.
2020. aug. 20. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!