Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » HELP! Garmin miatt nem akar...

HELP! Garmin miatt nem akar bekapcsolni a Nokia 5230-am. Ötlet?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az a problémám, hogy a memóriakártyára feltoltam a garmin mobile xt (többször is már, több verzióval), működik is, de ha kikapcsolom a telefont és vissazkapcsolom, akkor csak NOKIA logóig jut el, szenevd egy kicsit, és kikapcsol. Csak akkor jut el a PIN-kód beírásáig, ha kiveszem a memóriakártyát, azt pedig nem szeretném minden egyes alkalommal + a garminra is nagy szükségem van. Van valami tippetek ennek elhárítására? Nagyon ritka probléma ez egyébként, 1-2 esetet olvastam a neten, de nincs normális válasz. Toshiba-freeram memkártyám van...ha ez számít
2010. aug. 5. 11:27
 1/1 anonim ***** válasza:
fogalmam sincs. szerintem valami rossz verziót rakhattál fel, ami nem teljesen kompatibilis. jobb ötletem nincs. töröld le, és rakd fel mégegyszer. ha nem megy akkor meg hagyd. Akkor ott az Ovi Maps, ingyenes, és olyan mint a garmin.
2010. aug. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!