Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van valami mód arra, hogy egy...

Van valami mód arra, hogy egy olyan játékot futassunk Android 10-en, ami az Android egy régebbi verziójához készült?

Figyelt kérdés

5-ös Androidon még működött, de 9-esen már nem, 10-esen meg szintén nem.


Telepítés utánni első indításnál előadja ezt, majd ha később elindítanám, áll le.

[link]


A fejlesztőkkel nem tudom felvenni a kapcsolatot. (Meg nem is lenne sok értelme szerintem)

A játékot magát egy régi apk-ból telepítettem.



2020. aug. 23. 21:06
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


A fejlesztőkkel nem fogod tudni felvenni a kapcsolatot, mert szerintem ők már azt sem tudják, hogy valaha fejlesztettek egy játékot, ami ma már nem működik az aktuális készülékeken :D

Sajnos nincs megoldás erre, de ha lenne is, akkor az rendesen izzasztaná a telefont.

2020. aug. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Keress egy olyan módosított apk fájlt neten, amit "nem hivatalosan" optimalizáltak az újabb Android rendszerekre. :)

Sok alkalmazáshoz/ játékhoz készítettek ilyen változatokat.

2020. aug. 24. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!