Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Rendeltetek már telefoncenter....

Rendeltetek már telefoncenter.hu-ról valamilyen terméket?

Figyelt kérdés
2020. aug. 23. 22:16
 1/6 A kérdező kommentje:
És még az lenne a kérdésem,hogy ha rendeltetek már erről az oldalról mi a tapasztalat a termékkel és épp állapotban érkezett e meg? Kb mennyi idő volt a szállítás?
2020. aug. 23. 22:18
 2/6 anonim ***** válasza:
2020. aug. 24. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 ohgod válasza:
Vicc az egész ‘cég’. Törlik a rendelésed, terméket nem küldik ki, te meg nem akarsz máshonnan rendelni, mert várod hogy megjöjjön a termék. Aztán a végeredmény, hogy nem lesz karácsonyi ajándék a fa alatt.... SOHA SENKINEK NEM AJÁNLOM, HOGY TŐLÜK VÁSÁROLJON! Pár ezer Ft kedvezmény nem ér meg ennyi szenvedést. Plusz, nevetségesen nehézzé próbálják tenni a céges vásárlást. Ez áfa csalással működő cégnél nem annyira meglepő....
2020. dec. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Sajnos tökéletesen egyet értek az előttem szólóval...Soha senkinek nem ajánlomőket, inkább fizess pár ezerrel többet, de ne tőlük!!!!!

Még annyit mondanék az előttem szólónak, hogy ne bánd hogy végül nem kaptad meg a csomagod....

Én megkaptam, csak sajnos nem lehetett még bekapcsolni sem. Persze azonnal szóltam, és vissza küldtem, na azóta se pénz, se telefon, se infó, hívom őket nem veszik fel, emailre nem reagálnak, stb.

Pont tegnap jelentettem fel őket az illetékes hatóságoknál.

Gusztustalan az egész, nem gondoltam volna, hogy ilyenbe belefutok egy olyan oldalon keresztül mint az árukereső, amit egyébként imádok.

Amúgy szerintem a jó értékelésük is totál kamu, valószínűleg 80-90 % át saját maguknak csinálták.

Fúj!

2020. dec. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
A kiszállítás nagyon gyors volt, két nap alatt megérkezett a megrendelt termék. Sajnos nem azt a telefont rendeltük meg, melyet a lányom szeretett volna, ezért a karácsonyt követő első munkanapon felkerestük a megadott telefonszámon a céget. Negyedik hívásra sikerült is velük kapcsoltba lépni. Problémánk közlése után kértük őket, hogy cserélhessük a teljesen használatlan telefont a 90 ezer forinttal nagyobb összegű, a lányom által választott mobilra, de a cég kollégája az együttműködés legkisebb jelét sem tanúsítva, nyers modorral utasította el kérésüket, majd az utolsó kérdésünk közepén ránk tette a telefont. A karácsonyi ajándékok vásárlásánál egyik üzletben sem tapasztaltunk hasonlót, mindenki előre jelezte, hogy eltekint a megadott 14 naptól, amennyiben cserélni vagy levásárolni kívánjunk a megvásárolt terméket. E rugalmatlan és kicsit sem ügyfélbarát hozzáállás miatt kifejezetten nem javaslom a Telefoncenternél történő vásárlást!
2020. dec. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ha valaki nem akar magának gondot és idegeskedést akkor messze elkerüli őket! Szépen felsorolja a weboldalán a fogyasztói jogaidat de ami őrá vonatkozna arra nagy ívben tesz. Ráadásul ha véletlenül felveszik a telefont, akkor olyan stílusban beszélnek az emberrel mint ahogy az idiótákkal szoktak. A fogyasztóvédelmi hatósághoz fogok fordulni, de azt hiszem előbb meglátogatom őket személyesen.
2020. dec. 29. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!