Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha t-mobilnál veszek előfizeté...

Ha t-mobilnál veszek előfizetéssel telefont, de nem fogom használni a t-mobilos kártyát hanem függetlenítem a telefont, akkor miz kezdjek a Tmobilos számmal?

Figyelt kérdés
Tehát megveszem előfizuval a telefont kifüggetlenítem stb,de a tmobil simet nem használom,akkor mi van?kell fizetnem valamit?
2008. nov. 27. 08:23
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen. A havi előfizetési díjat a hűségszerződésben vállalt ideig. Illetve ha részletre veszed, akkor a részletet.
2008. nov. 27. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
én is igy csináltam,a legolcsóbb előfizetési díjat kértem.(2éve ez 1800ft volt),jól eldugtam magam elől a kártyát:-),és jött a csekk az 1800ftról.ha letelik a hűséged(1,vagy 2év),utána megszüntetheted a kártyát,és nem kell tovább fizetni.
2008. nov. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Azért adják előfizetésre olyan olcsón a telefont, mert 2 éves hűségnyilatkozatot vállalsz, hogy nem szüntetheted meg az előfizetést. Ha nem fizetsz, távolról kikapcsolják véglegesen a telefont . (Nem a SIM-et, a telefont, és vissza sem lehet többet kapcsolni ha jól tudom) Ezért is nem szabad használtam előfizetéses telefont venni.
2008. nov. 29. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!