Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei P Smart vagy Iphone 7?

Huawei P Smart vagy Iphone 7?

Figyelt kérdés

Melyik éri meg jobban? Soha nem volt még I phone telefonom, nagyon szeretnék egyet csak nem tudom hogy meddig bírja, jók e.

Jelenleg Huawei P 9 lite mini telefonom van 2,5 éves.


2020. aug. 25. 15:59
 1/8 A kérdező kommentje:
Vagy pedig huawei p 30 lenne amit nézegettem. :)
2020. aug. 25. 15:59
 2/8 anonim ***** válasza:
77%
Nekem se volt iPhoneom, 2 hete én SEt vettem újat, nagyon jó, számomra szimpatikusabb mint az android, ami egyfolytában tudja hol vagyok mint mondok...
2020. aug. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

A P30 bőven jobb mindkettőnél, ha abban gondolkodsz, akkor vedd meg.


A szoftverfrissítés előnye itt már nincs meg, hiszen 1 év múlva (max 2) az i7 sem fog frissítést kapni.


Ha nagyon ki akarod próbálni az iOS-t, akkor viszont jobb az i7, ha 2 év múlva úgyis lecseréled.

2020. aug. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

“A P30 bőven jobb mindkettőnél, ha abban gondolkodsz, akkor vedd meg.“


Ja, ki tudja, mikor mondja a Google hogy azokon is letiltja.

2020. aug. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, tök valószínű, hogy csak csettint egyet a nagytesó és elvarázsolódik minden eddigi Huawei eszközről a GMS.
2020. aug. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
P30
2020. aug. 26. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

inkább p30

az iphone 7 az már 4 éves telefon mára már gyenge teljesítményel és kis akksival és jelenleg is 100 ezer fölött van az ára a telenornál

ebböl az árból sokkal jobb telefont lehet venni huawei vagy xiaomi közül

p30 az még gms támogatott és nem fogja a google leszedni a telefonról azt ami már rajtan...

2020. aug. 30. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Tényleg gyenge teljesítménye van az iPhone 7-nek? Csak mert én nem vettem volna észre. Egy biztos ez előtt hüvely mate 9-em volt. Egy megváltás volt androidról iOS-re váltani.
2020. szept. 6. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!