Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Telekomnál szeretnék előfize...

A Telekomnál szeretnék előfizetni egy telefonra. Mennyit kell kifizetnem rögtön? Itt arra gondolok, hogy a havi részletet vagy annál többet?

Figyelt kérdés
2020. aug. 25. 21:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Kb 2 havi díj + részletet szoktak előlegként kérni. De ezt a havidíjból levonják majd, tehát nem vész el.
2020. aug. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

hát nem tudom miről beszél az 1-es válaszoló....

én ahányszor vásároltam telefont a telekomnál mindig 0 azaz nulla forintot kellett fizetni átvételkor.


az is igaz, hogy 25 éve van náluk a mobil és vonalas előfizetésem is és sosem késtem semmivel - lehet ez is számít.

2020. aug. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, számít. Az előleg az új előfizetőknél van, meg akik nem fizetnek időben.
2020. aug. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
#2 ahhoz képest hogy nem tudod miről beszél az 1es, egész jól ráhibáztál 😉
2020. aug. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"A Telekomnál szeretnék előfizetni egy telefonra. Mennyit kell kifizetnem rögtön?"

Ne aggódj, nem fogják titokban tartani, megmondják ha kérdezed.

1230 ingyenesen hívható.

2020. aug. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!