Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vibernél hogy lehet elérni,...

Vibernél hogy lehet elérni, hogy a matricacsomagom (amit én készítettem) a matricaáruházban megjelenjen (természetesen mint ingyen csomag)?

Figyelt kérdés
Mert bekattintottam, hogy nyilvános legyen, de így csak ismerősökkel tudom megosztani (linkken keresztül). De én azt szeretném, hogy mindenki hozzáférjen. De ehhez valahogy a Viber jóváhagyása kell?

2020. aug. 26. 12:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha nagyon jó a matrica csomagod, akkor lehet észreveszi a Viber (pl sok ismerősöd használja) Nincs megfelelő környezete a publikálásnak, így ha egyszerűen lehetne, akkor lehet teli lenne az nagyon rossz matricákkal :D
2020. aug. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi, tehát a viber akkor szól, ha sokan használják már (az ismerőseim közül, és ezek is megosztják, ...) ?
2020. aug. 26. 12:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!