Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Elképzelhető, hogy két emberne...

Elképzelhető, hogy két embernek ugyanaz legyen a mobilszáma?

Figyelt kérdés
Néha felhívnak, hogy keresik x y-t. Semmi közöm az illetőhöz. De ami meghökkentett, hogy sms-ben megkaptam x y fb linkjét, és rákattintva beléptem a fiókjába. Gyorsan ki is léptem. Mi állhat e mögött? Ő ugye nem kapja meg az én sms-eimet?

2020. aug. 27. 13:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Két oka lehet. Az egyik: mióta van meg a telefonszámod? Nekem van egy olyan, amit kb. egy éve kaptam a szolgáltatótól, és azóta rendszeresen keresi XY-t a végrehajtó. Mindig elmondom nekik, hogy ez már nem az ő száma, és nem is ismerem az illetőt, mostanra talán már fel is fogták, egy ideje nem hívtak.


A másik lehetőség az, hogy az illető következetesen, több helyen rosszul adja meg a telefonszámát, és pont a tiedet adja meg. Régen a lakásunk vezetékes telefonján rendszeresen keresték az orvosi rendelőt, mert csak 1 számjegy volt a különbség, így sokan elrontották.

2020. aug. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 meszike91 ***** válasza:
100%
Újra megkaphatod másnak a korábbi számát, de olyan nem lehet hogy egyszerre ugyanaz a számotok.
2020. aug. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg korábban más ember használta azt a számot, amit most használsz. Ezzel regisztrált pl a fb-re is. Aztán valami miatt (nem csinált adategyeztetést, átment másik szolgáltatóhoz, meghalt, számot cserélt) a szám visszakerült a szolgáltatóhoz, aki pár hónap várakozási idő után újra kiadta a számot. Ezt kaptad meg te.

Nyilván aki hívott, az régebb óta nem beszélt az emberrel, nem tudja, hogy már nem az ő száma.

2020. aug. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is jön kb 2 havonta, egy olyan sms hogy a hitelkártya tartozásomra fizessek be x összeget. Ez már évek óta van. Valószínűleg ez csak egy félreütött, bediktált telefonszám miatt lehet. Az OTP- ben jeleztem, ők mondták nekem./ ne foglalkozzak vele/ Amúgy én új feltöltő kártyást vettem, ezelőtt kb 20 éve. Voda . szóval elég furcsa eset.
2020. aug. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
És soha nem volt hitelkártyám *
2020. aug. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!