Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha tokban töltöm a telefonom,...

Ha tokban töltöm a telefonom, az hosszútávon ártalmas lehet?

Figyelt kérdés

Egy szilikon tokban használom az iPhone XS-em. Iszonyat szenvedés leszedni róla, ezért tölteni is abban szoktam. Nem mondanám, hogy forrósodik töltés közben, csak úgy épphogy melegszik.

Okozhat ez galibát a jövőben?


2020. aug. 27. 23:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia én sajnos nem értek hozzá de 3 éve így töltöm és még nem robbant fel ( igaz nem iphone)
2020. aug. 27. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha nem melegedik túlságosan, nem lesz baja.
2020. aug. 27. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Egyszer próbáld meg a tokból kivéve tölteni és figyeld meg, akkor mennyire melegszik-e? Ha ugyanúgy, mint a tokban, akkor nem lehet baja, bár szerintem, ha csak enyhén melegszik, abból nem lehet probléma.
2020. aug. 27. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Túlságosan sosem melegszik fel töltés közben. Sőt, van, hogy egyáltalán nem.

Köszönöm a válaszokat! :D

2020. aug. 27. 23:36
 5/8 anonim ***** válasza:
töltés közben ne nyomogasd nagyon, mert akkor elképzelhető hogy felmelegszik 45-50 fokra, ami nem egészséges már.
2020. aug. 28. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
83%
Töltheted tokban, nem kell kivenni. Ha magas lenne a telefon hőmérséklete, akkor visszavesz a töltőáramból, így kevésbé melegszik. Ha ezt az én Huawei telefonom tudja, tudnia kellene az iPhone-nak is.
2020. aug. 28. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Persze hogy tudja. 2 évvel miután megjelent az androidos telefonokba.
2020. aug. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
#7 Ebbe a vitába kár beleállni. Volt androidos telefonom, egyik sem vált be. Ezek után bárki mondhat nekem bármit, soha nem fogok váltani újra zöld robotra, de nem is kezdek bele iOS kontra Android vitákba.
2020. aug. 28. 14:47

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!