Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri most egy samsung...

Megéri most egy samsung galaxy s8?

Figyelt kérdés
2020. aug. 28. 20:22
 1/10 anonim ***** válasza:
37%
Nem
2020. aug. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
69%
Ugyanolyan jó telefon mint amikor megjelent, csak már vannak tőle jobbak. De ettől még megéri.
2020. aug. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
47%

Nem. Régi nagyon és kevés a ram. Épp a héten váltottam a nyolcasrol s10-re, és most látom igazán a különbséget.

En nem ajánlom, hogy azt vedd. Szerintem elég drága ahhoz képest, hogy milyen régi kiadás.

2020. aug. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
46%

Szia!


Már nem. Ő már egy 3 éves készülék, jónak jó, de már vannak nála jobbak, és ráadásul a támogatása is hamarosan meg fog szűnni (ha ez még nem történt meg eddig).

2020. aug. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
42%
Aaa, soha sem érte meg... Megvettem a megjelenés után, el sem telt 1 év, de már egy használhatatlan szutyok volt. Közben csak facebookoztam rajta, és messengeren írogattam az ismerőseimmel (amikor működött rendesen a cucc, és nem kezdett el hülyeségeket gépelni, vagy egyáltalán nem reagálni (ezt mindig megoldotta egy időre a lezárás-feloldás, fura)). A SIM kártyát sem észlelte egy idő után az istenért sem, így gyakorlatilag arra se volt már jó, amire egy telefon hivatott. Leejtve sem volt, sem semmi, vigyáztam rá, és mégis... Azóta nem veszek Samu telefont.
2020. aug. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
42%
Mostmár nem, annak ellenére, hogy brutál jó telefon.
2020. aug. 29. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
80%
Igen
2020. aug. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
24%
15 e forintért igen
2020. nov. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
82%
Igen megeri. Ha jo allapotu, es az akku is jo, az S8 barmikor megeri.
2020. nov. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
90%

s9 plusom van, nem a kérdésben szereplő telefon, de kb majdnem ugyanaz a kettő. Plust megéri venni szerintem még s8ban is, de sima s8at nem vennék már.


Én az s9plust tavaly januárba vettem, azóta lekopogom, semmi baja. Semmivel sem lassabb, mint 2 éve amikor kézhez vettem. Kamerája még mindig felveszi a versenyt a mai telefonokkal.

Nincs okom váltani még legalább másfél-két évig.

2020. nov. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!