Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A fiam lekódolta a tabletjét,...

A fiam lekódolta a tabletjét, és még az email címének a jelszavát is elfelejtette. Ilyenkor mit lehet tenni az újratelepítésen kívűl?

Figyelt kérdés
A fiam mintával lekódolta a tabletjét, és még az email címének a jelszavát is elfelejtette, vagyis egyáltalán nem tudja feloldani. Mivel nincs számítógépünk, mert mindent tabletről intézünk, ezért a rajta lévő adatokat nem tudjuk usb-n átmásolni, hogy ne vesszenek el újratelepítéskor, és egyébként sem engedi újra telepíteni, mert valami olyan játéka van rajta, ami az eszközre ment, és fél, hogy az is elveszik. Ráadásul olyan a tablet, hogy nincs hangerőszabályzó gombja, csak egy bekapcsoló, és egy home gomb van rajta, szóval arra sem jöttem még rá, hogy hogyan lehetne újra telepíteni. Tudtok valamilyen módszert, amivel újra telepítés nélkül "fel lehet törni", vagy mindenféleképpen újra kell telepíteni, ha használni akarja?

2020. aug. 29. 12:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%

Nem volt megadva emailhez telefonszam? Masik email?

Mert ha nem akkor elbuktatok mindent. Nem lehet feltortni

2020. aug. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
20%
kérjen jelszóemlékeztetőt az emailre
2020. aug. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Szervizmérnök úr ***** válasza:
84%

Milyen újratelepítés?

Az Androidos FRP-lock (lopásvédelem) még újratelepíteni sem engedi a Gmail-fiók jelszava nélkül.

Noha vannak lehetőségek a FRP-lock megkerülésére a biztonsági rések kihasználásával, de az típusfüggő is lehet, ha jól tudom (a biztonsági réseket néha kijavítják ugyebár...).

2020. aug. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
84%

Szia!


Sajnos adatvesztés nélkül nem fogod tudni feloldani.

Milyen tabletről van szó?


Ha otthon nem boldogulsz, akkor azt tudom javasolni, hogy hétfőn vidd be egy GSM üzletbe, és ott segítenek feloldani a készüléket.

2020. aug. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
86%

Adatvesztés nélkül nem fog menni. Persze ritka bénának kell lenni ahhoz, hogy se a feloldómintát, se a google jelszót ne tudja valaki és még egy másodlagos azonosítót (telefonszám) se adjon meg probléma esetére.

Azon a tableten NEM voltak fontos adatok. A fontos adatokról (legalább felhőben) van biztonsági másolat (Android esetén baromi egyszerű is a felhő mentés).

Ha beállítasz egy GSM boltba ezzel a tablettel, kapásból azt fogják feltételezni (teljesen jogosan), hogy loptad. Tisztességes helyen nem is fogják feltörni.

2020. aug. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
84%
Én a helyében egész nap pontos terv alapján mintákkal és jelszavakkal próbálkoznék, rögzítve hogy miket próbáltam már ki. Nem értem az ilyen felelőtlen embereket. Hetente használta, azért felejtette el? Akkor minek volt rajta minta? A jelszót talán egy böngésző elmentette.
2020. aug. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy a régi email címét ő regisztrálta a tabletéhez, de aztán elfelejtette a jelszót, és ezért csinált egy újat, most azt használja, viszont azzal, még nem jelentkezett be a tabletbe, és annyira titkolózik, hogy még nekem sem mondja el a jelszavait, mintáit, szóval lövésem sincs, mit használhatott. Már rengeteg lehetséges jelszót, és mintát kipróbáltunk, de egyik sem jött be. Egyébként a tabletét, már vagy 2 hónapja nem vette elő, ott hevert lekódolva, és most jött rá, hogy ő használni szeretné.

Az újratelepítést, pedig úgy gondoltam, mint a telefonoknál. Bekapcsológomb + hangosítás, és ott a menüben resetelni, de ugye így nem lehet megcsinálni.

2020. aug. 29. 14:38
 8/12 anonim ***** válasza:
67%

hát ha van rajta frp lock akkor tényleg kukázhatjátok a táblát úgy ahogy van.

ha nincs, akkor csak az adatokat lehet kukázni.

1 hét szobasfogság megoldja a száját

ha nincs mit nyomkodnia eszébe fog jutni!

2020. aug. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

"Mivel nincs számítógépünk, mert mindent tabletről intézünk"


"Egyébként a tabletét, már vagy 2 hónapja nem vette elő"


Akkor olyan nagyon sok mindent nem intézhettetek rajta :D

2020. aug. 29. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Mármint úgy értem, hogy neki lett véve egy külön tablet a digitális oktatáshoz, de aztán, ahogy vêge lett a sulinak elrakta, és ha valamit akart azt a miénken csinálta, de ő egyébként is csavargós típus eljár a barátaival biciklizni, átjár hozzájuk játszani.
2020. aug. 30. 06:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!