Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az iPhone 7+ telefonom mostaná...

Az iPhone 7+ telefonom mostanában elkezdte azt a dolgot produkálni ,hogy a töltőn is merül. Eddig semmi hasonlót sem csinált. Nemtudom mi lehet a problémája hisz az adapter és a töltő is megbízható. A telefonnal sem hiszem ,hogy probléma lenne. Tipp?

Figyelt kérdés
A telefon olyan 1-2 éves lehet. Más problémát (Púposodás, rendszerhibák..) -at nem tapasztalni. Kivéve ,hogy a szokásosnál forróbb a készülék illetve az adapter teljesen hideg a töltés során. (Pedig régebben az is melegedett)
2020. aug. 29. 16:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

hát ha az adapter hideg akkor nincs töltés!

a telefon melegedése meg szoftverhibára utal. Valszeg valami program, vagy folyamat beragadt. volt hasonló gondom nekem is.

indítsd újra kényszerítve: bekapcsoló gomb és főgomb nyomva tartása hosszan amíg újra nem indul és meg nem jelenik az alma. (Én meg egyszer simán kikapcsolás, bekapcsolással is újra szoktam indítani.)

ha ez nem segít akkor csinálj egy gyári visszaállítást.

ha ez nem segít akkor valami műszaki probléma van.

2020. aug. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Most megpróbáltam 2 adapterrel is, egyik sem melegszik illetve nem is tőlt. Mutatja a töltést a telefon de semmi. Sőt, még merül is úgy ,hogy nem használom. Szerintem a telefonnal lehet valami probléma. IOS 14 béta verziót használok. Ez befolyásolhatja?
2020. aug. 29. 18:25
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

ja hogy béta... hát akkor abban akadt be valami és az szívja az akksit.

újraindítás megvolt??

állítsd vissza a hivatalos verzióra és úgy próbáld meg!

2020. aug. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen, kényszerített és normál újraindítás is megvolt. A visszaállítás pedig az adatok törlésével járna. Nincs valami mód arra ,hogy a verziót visszaállíthassam az adatok elvesztése nélkül? (Leginkább a jelszavakat, bankkártya adatokat féltem)
2020. aug. 29. 18:43
 5/8 anonim ***** válasza:
52%

erre akkor gondoltál volna amikor felraktad a bétát.

még nagyon korai szakaszban van és sok esetben egy-egy újabb béta visszalépés egy előzőhöz képest.

még az aktuális főverzió .x bétájával is be lehet szívni.

itt görgess kicsit lejjebb:

[link]

2020. aug. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

ha volt biztonsági mentésed, akkor vissza tudod majd állítani belőle, ha csak nem volt már azóta többször, mert csak 1-2 előzmény mentést ajánl fel.


a töltés meg viszonylag jellemző dolog, ismerősöm 7plus-ával is ugyanez volt a gáz...nem töltötte megfelelően, szóval ez inkább hardveres gond lesz.

mondjuk egy 7plus méretű telefonnak amúgy se jelent sokat az az 1 A-es fos töltőfej se, de ha te is többel is próbáltad, akkor inkább telefon oldalán van gáz.

2020. aug. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"ha volt biztonsági mentésed, akkor vissza tudod majd állítani belőle, ha csak nem volt már azóta többször, mert csak 1-2 előzmény mentést ajánl fel."


nem :D

1 mentést van, nincs több.

a Mac-e a Time Machineban van olyan hogy válogathatsz a mentések közül.


és bétán készült mentést korántsem biztos, hogy vissza lehet állítani nem béta iOS-ra.

2020. aug. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

pedig lehet választani iCloud mentésben is talán az egyel korábbit, legalábbis régebben biztos lehetett. annó én is jártam így, mikor felraktam egyik bétát, és véletlenül rámentettem, de aztán mikor visszatettem a hivatalos verziót, rápróbáltam, és választható volt a korábbi mentés is.



az tény, hogyha rá lett mentve bétán, akkor azt a mentést már nem fogja elfogadni egy korábbi verziójú iOS-nél.

2020. aug. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!