Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Legjobb okostelefon 80.000...

Legjobb okostelefon 80.000 Ft-ért?

Figyelt kérdés

Üdv! Telefonvásárlás előtt állok, a keret pedig max 80.000 Ft


Fontos számomra a kamera, illetve az sem baj, ha nagy az akkumulátor, de összességében azt a készüléket választanám, amely a legtöbb szempontból jó.


Ti melyik készüléket választanátok ilyen áron? (Használt nem jöhet szóba)


Köszönöm a válaszokat!



2020. aug. 29. 17:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%
2020. aug. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
79%
Kb en is azt ajanlanam mint az elso. Ebben az arkategoriaban a xiaomi a legjobb.
2020. aug. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
5%

Azért nem vennék rá mérget mármint hogy csak a Xiaomi létezik:

[link]

A BBK electronics leányvállalata(ahogy a Oneplus is), a Realme is elég fontos tényező.

Szoftveres támogatás téren mindenképpen inkább ők mint a Xiaomi.(sajna ők nem teszik oda magukat)

2020. aug. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
46%
Realme. LOL. Ugye csak viccelsz?
2020. aug. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

#4.Miért, mi a gondod vele?

Xiaomi-t is egyszer lenézte mindenki, most meg elég nagy rajongótáboruk van szerte a világon.

Jelenleg a Realme már bent van a szolgáltatónál és van hazai képviselete is.(ez a Xiaomi telt 3-4 évbe, a Realme meg jóval fiatalabb projekt és már most köröket ver szoftveres téren)

2020. aug. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 meszike91 ***** válasza:
100%

Amúgy a realme 6-ot ajánlja a mobilaréna is: [link]


A bbk az biztosan tud minőséget gyártani, elvégre ott a Oneplus is. Viszont nekem is kicsit idegen még ez a márka, én ezt mindig olyan kacatszerűnek képzeltem.

2020. aug. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
74%

#6.Van itthon egy Realme 5 Pro.

Azt kell mondjam semmi hátrány nincs egy Xiaomi-hoz vagy egy Samsunghoz képest.

Még talán előny is van, mivel a ColorOS elég Stock Android közeli.

Letisztult és sallangmentes, ha nem is havonta de 1 főverziót megkapja a középkategóriás telefonjuk is.

Ezzel szemben a MIUI-val a mai napig memóriakezelési gondok vannak, a frissítéssekkel csúsznak folyamatosan(még Android One-s telefonok is belebuktak) és most egyre vastagabban fog a ceruzájuk is sajna.

Jó hogy jönnek új szereplők a piacra, a Realme meg pozitív pont a legjobbkor amikor az LG/Sony/Nokia triónak végleg beáldozott, a HTC leállt, a Huawei meg USA áldozata lett.

2020. aug. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Én sem értem mi baj a Realme telefonokkal. Jobb mint a Xiaomi, hiába nem annyira ismert.
2020. aug. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
83%
Bbk régi és jelentős telefongyártó, aki OnePlus, Realme, Oppo, Vivo-t lenézi, szimplán nem ért hozzá.
2020. aug. 30. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


A Note 9 Pro kifejezetten jónak tűnik (Eddig Note 9S-el szemezgettem) de kissé elbizonytalanodtam, mert írták, hogy szoftveresen vannak vele gondok, amit az is megerősít bennem, hogy egy ismerősőmnek volt egy vadonatúj Xiaomi Note 8T-je, és folyamatosan lefagyott stb.


A két telefon közül ki melyiket ajánlaná? Melyiknek jobb a kamerája és kb mennyit számít a +700 mAH a Xiaomi javára?


Realme 6 vagy Note 9 Pro?


(A többi szempont lényegtelen, az lesz a nyerő, amelyik jobb szoftveresen és / vagy jobb a kamerája - Az akksi másodlagos)

2020. aug. 30. 17:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!