Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az iPhone hirtelen nem írja...

Az iPhone hirtelen nem írja ki az akksi használatot?!

Figyelt kérdés

Beállítások - Akkumulátor menüpont alatt mindig kijelzi, hogy melyik alkalmazás mennyire használta az akksit, stb. Most semmi sincs ott, pedig nem volt kikapcsolva, sem semmi, csak szimplán feltöltöttem.

Most az adatok helyett annyit ír, hogy "Az iPhone használata közben itt fog megjelenni az akkumulátor használat". Mi történhetett?


2020. aug. 29. 23:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Csak az aktuális lemerülési ciklust mutatja, gondolom.
2020. aug. 29. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ezelőtt az volt, hogy mutatta végig az előzőt is, tehát a legutóbbi 24 órát, vagy 7 napot is vissza lehetett nézni. Most semmi, minden eltűnt.
2020. aug. 29. 23:41
 3/12 anonim ***** válasza:

valamiért resetelődött....

várj vele 1 napot, aztán jó lesz!

2020. aug. 30. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Elkezdte írni ismét, de már közel sem mutatja a teljes utóbbi 24 órát, és az utóbbi 2 napot sem mutatja. 23:30-tól kezdte el újra mutatni, amikoris feltöltött a telefon. A töltésből így csak két "csíknyi egység" látszik.
2020. aug. 30. 00:24
 5/12 anonim ***** válasza:

nem tudok mást mondani mint a 3-as válaszban: valamiért resetelődtek az adatok.

nem merült le teljesen például?

2020. aug. 30. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Amúgy a neten olyanokat írnak, hogy felkell tölteni a telefont legalább 1x 100%-ra, hogy ilyen reset ne fordulhasson elő... Ez mennyire igaz? Vadi új telefon, épp egy akksi hiba miatt lett cserélve pár napja, szóval ühm, enyhén érdekes az egész. Én általában 20 és 90% között tartom az akksit, sose megy le 0-ra, vagy megy fel 100-ra.
2020. aug. 30. 00:28
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

nahát nahát jönnek itt új információk, hát akkor azért nincs semmi statisztika!!!!!!

miért nem mondasz el mindent kérdező?


én sem töltöm fel sosem maxra és 0-ig sem merítem, de bizony néha kell neki egy kikapcsolásig merítés és 100%-ra feltöltés (ezért tutira rommá leszek pontozva megint...) hogy az akksi bekalibrálódjon és a telefon onnantól jól mutassa az értékeket.


sok eszköznél például hibernálva érkezik az akksi és kell neki egy feltöltés az aktiváláshoz.


szóval töltsd fel maxra és használd! utána jó lesz a statisztika!


van egy régi iPad Air-em, nagoyn ritkán használom és a fiókban le szokott merülni nullára. az is úgy van, hogy tötés után össze-vissza mutat mindent míg nem kap egy teljes feltöltést.


azt meg kell érteni hogy az akksi %-ok a telefon által SZÁMÍTOTT értékek! kell egy viszonítási alap amihez tudja hasonlítani, amihez képest tudja számítani a %-ot.

2020. aug. 30. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Hát oké, feltöltöm majd 100%-ra, de már csütörtök óta nálam van ez az új telefon, aznap este fel is töltöttem 1x, és akkor nem tűnt el a statisztika, pedig akkor is csak 20%-ig merítettem, és 93%-ig toltam. Azért lepődtem meg, hogy most meg mégis eltűnt.
2020. aug. 30. 00:40
 9/12 anonim ***** válasza:

várjál vele, tőtögessed-merítgessed, majd kiszámolja. :)

mondom: számított érték!

2020. aug. 30. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Marmint a % kijelzes rendben van, az akku hasznalat visszamenoleg cucc resetelodott valamiert a beallitasokon belul
2020. aug. 30. 00:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!