Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért van az, hogy a Bluetooth...

Miért van az, hogy a Bluetooth-t kikapcsolom, de félig kéken világít a parancsikonja?

Figyelt kérdés

Nem szürke és nem is annyira kék, mint amikor bekapcsolom.

Kissé idegesítő.

Újraindítás után eltűnik. Jó-jó...de nem kívánok 2p-et várni, míg újraindítom a telefont.



2020. aug. 30. 08:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Milyen telefonod van?
2020. aug. 30. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Huawei P8 Lite
2020. aug. 30. 12:44
 3/5 anonim ***** válasza:

És azon kívül, hogy "félig kék", miért zavar?

Nálam (P20 Pro) 0-24 be van kapcsolva a Bluetooth, használni is szoktam minden nap, a fogyasztásnak pedig <0,01%-át adja, szóval arra nem foghatod, hogy sokat fogyaszt.

Gyanítom miután kikapcsolod a bt-t, nem észlelhető a telefonod más eszközök részére, szóval ez sem probléma.


Igen, elhiszem hogy zavaró, hogy halvány kék (egyébként most jut eszembe, amikor én kikapcsolom pl a wifit, akkor is egy darabig halvány kék, utána elmúlik (pár mp) nem lehet, hogy neked is beszürkül pár mp után?) de ha ez egyébként nem befolyásol semmit, akkor ne foglalkozz vele.

2020. aug. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Azért zavar, mert nem egyértelmű. Vagy be van valami kapcsolva vagy nem. Voltak alkalmak, amikor csak néhány mp-ig volt halvány kék, de sokszor órák hosszáig halvány kék. Nem működik az, hogy bekapcsolom és megint ki. Eljátszottam ezt sokszor, nincs eredménye.


Azt nem tudtam, hogy ilyen keveset fogyaszt. Igazából azt gondoltam, hogy jobb kikapcsolni, hogy ne fogyassza az akkumulátort. Én mondjuk 2-3 alkalomnál többször nem szoktam hallgatni.


Köszönöm a válaszod!

2020. aug. 30. 18:17
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen, értelek. Sajnos a régebbi mobiloknál előjönnek ilyen hibák.


Igazán nincs mit. :)

2020. aug. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!