Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért kapcsol ki képernyőzárra...

Miért kapcsol ki képernyőzárra a Xiaomi telefonom rendszerfrissítés után?

Figyelt kérdés
Ma jelzett a Xiaomi készülékem, hogy rendszerfrissítés áll rendelkezésre. Rámentem, megvártam míg újraindul a telefon, feláll a rendszer. Minden ment, ahogy eddig, több ilyen frissítésen is átment már a telefonom. Egyszercsak észrevettem, semmilyen gomb lenyomása nélkül a képernyőzárra kikapcsol a telefon. Persze azt hittem először, hogy teljesen, hisz az egész képernyő elfeketedik, de csak a képernyőzárig csukódik le. A beállításokon nem változtattam, éppen nem volt akkor alkalmazás sem megnyitva, nem zavarhatott be semmi. Előtte nem volt ilyen problémám. Időközöket sem tudok mondani, hogy mikor csinálja ezt, hisz teljesen random az egész. Egyébként 9 SE telefonom van, ha ez az információ is szükséges. Köszönöm előre is a válaszokat!

2020. aug. 31. 19:21
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!