Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan törölhetem ki ezt az...

Hogyan törölhetem ki ezt az idegesítő hibát a telefonom böngészőjéből?

Figyelt kérdés

[link]


Huawei telefonom van és minden szó után ha nem várok 2 másodpercet, akkor automatikusan beíródik a .com felirat. Chrome böngésző keresője.


Kérlek segítsetek, mert ez borzasztóan idegesítő! Köszi



2020. szept. 2. 03:23
 1/4 anonim ***** válasza:
53%
Ez csak a segítő. A törlés gomb megnyomásával elveti a javaslatot és ott folytathatod ahol abbahagytad.
2020. szept. 2. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nagyon okos vagy! Fantasztikus.


És mi a válasz a kérdésemre?

2020. szept. 3. 02:17
 3/4 anonim ***** válasza:
28%

Ha én ennyire okos vagyok elmondtam mit csinálj. Kapcsold ki a hibajavítót, javaslatokat.


Ha te annyira okos vagy hogy tudod mi van akkor ne háborogj, hanem old meg.

2020. szept. 3. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

"Ha én ennyire okos vagyok elmondtam mit csinálj." - Nem, nem mondtad el, hogy mit csináljak.


Továbbá nem azt kérdeztem, hogy mit csináljak, hanem azt, hogy HOGYAN.


Ide írtál egy semmirekellő, haszontalan választ. Olvasd vissza.. (ha egyáltalán tudsz olvasni)


A segítség kérés nem az okosság mércéje, ellenben az, hogy egy válaszoló még csak meg sem érti a magyarul megfogalmazott kérdést, na az már nagyon sok mindenről árulkodik..


Szerencsére már segítettek,így a kérdésem nem aktuális.


Viszont kérlek szépen, hogy tanulj meg magyarul és ne írkálj be idegesítő, haszontalan megjegyzéseket, ha nem tudod a választ, vagy ha még csak a kérdést sem sikerült megérteni. Köszönöm

2020. szept. 3. 07:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!