Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan szoktátok tölteni a...

Hogyan szoktátok tölteni a telefont,hány százaléktól teszitek töltőre és meddig?

Figyelt kérdés
Vettem egy HONOR 7s mobiltelefont amibe nem cserélhető az aksi és azt szeretném elérni hogy minél hosszabb ideig meg legyen kímélve az aksi
2020. szept. 3. 03:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Amikor a kedvem tartja
2020. szept. 3. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
Egy ismerősöm egyszer azt mondta, hogy 40%-nál már érdemes töltőre tenni, az aksinak így a legkíméletesebb. Valamint hetente pár alkalommal érdemes újraindítani a telefont. Nem tudom ez mennyire igaz, én nem így csinálom.
2020. szept. 3. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Én van amikor 70%-nál töltöm, mindig 100%-ig szoktam, vagy ha kell valamire a telefon, akkor 90-nél leveszem, de az ritka. Így csinálom már sok éve, eddig nem volt problémám ezzel.
2020. szept. 3. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Attol fugg mi a napi program. Ha dolgozom, aképkor folyamatos használatban van a telefon, így akármennyi is az apu töltöttsége, indulásig a töltőn marad, hohy 100% legyen. Egyebkent pedig este, lefekvésekor kerül a töltőre és reggelig marad.
2020. szept. 3. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
84%
Ahogy esik, úgy puffan. Sosem ültem fel erre az agyalágyult vonatra. Egyébként meg az akku a te készülékedben is cserélhető, csak szét kell szedni miatta.
2020. szept. 3. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Szervizmérnök úr ***** válasza:
86%

Notóriusan mindig a végsőkig merítem, utána töltöm csúcsra. Kivéve persze, mikor olyan helyzet adódik, hogy hamarabb rá kell tölteni.

De még a régi telefonjaim is élnek, nem is érzékelek rajta kapacitáscsökkenést. (Mérhetném is műszeresen, de annyira nem fontos.)

Sőt! Egyszer rokontól kaptam egy akkut, amit ő összevissza töltögetett.

Amikor elkezdtem az "én módszeremmel" használni, hetek múlása során az üzemidő egyre nőtt, míg végül stabilizálódott egy szinten.

Én kérek elnézést, hogy ez ellentmond az interneten, laikusok között terjedő legendáknak.

De lényeg, hogy a Youtube-videó nézettsége növekedjen!

2020. szept. 3. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
90%-ig töltöm 5-30%-ról. Előbbi elérésénél szól egy alkalmazás, utóbbi pedig helyzettől függ. Ha megyek valahová, 40%-nál is felteszem töltőre, ha nem megyek, akkor csak később.
2020. szept. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Itt egy videó, hogy elvileg hogyan kellene: https://www.youtube.com/watch?v=S5U7pwb0_Q4


Én hétköznap esténként mindig töltöm, péntek reggeltől vasárnap estig pedig általában kibírja.

2020. szept. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Láttam korábban a videót, már nem emlékszem, de azt hiszem a 40-80% közötti használatot ajánlja. Rövid ideig próbáltam, de rengeteg kompromisszummal jár állandóan odafigyelni rá és sűrűn (egy nap többször) tölteni, konnektort keresni. Nem beszélve a rengeteg elveszett kapacitásról, amit így nem használunk ki. Azért még mindig a telefon van értünk és nem mi a telefonért. Azaz szerintem meg lehet próbálni különböző módszerekkel kímélni az akkut, de egy bizonyos ponton túl értelmetlen menni. (#7)
2020. szept. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

#9

Egy nap többször? 40% alá sose megy nekem egész napos használattal se. Én általában 50-60%-on rakom fel töltőre esténként.

(#8)

2020. szept. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!