Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért ébreszti fel magát...

Miért ébreszti fel magát folyton a telefonom kikapcsolt képernyőnél?

Figyelt kérdés

Valószínűsítem, hogy ezért merül 40%-ot egy este alatt. Előbb kikapcsoltam a Google Asszisztenst, mert elvileg az is lehet ennek az oka. Ti mit tanácsoltok?

[link]


2020. szept. 5. 12:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Wifit, mobilnetet, bluetootht kapcsold ki. Ezek szívják az akkut akkor is, ha nem használod, ezért érdemes kikapcsolni ilyenkor. Éjszakára akár repülő módba is teheted. Ilyenkor teljesen lecsatlakozik a mobilhálózatról is, így felhívni se tudnak, de ezzel sokat spórolsz. De ha nem azt használod ébresztőnek, teljesen ki is kapcsolhatod.
2020. szept. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Majdnem minden este benyomom a repülőgép üzemmódot. Néha ha nem nyomom be, azt is csak azért, mert elfelejtettem. És ez kinyomja a wifit meg a bluetootht is. Most este is repülőgép üzemmódban volt a telefonom + minden ki volt kapcsolva. Előtte végigfuttattam minden takarító, és gyorsító funkciót, ami telefonom biztonság alkalmazásában van.
2020. szept. 5. 13:09
 3/5 anonim válasza:

Nézd át az alkalmazásokat, lehetséges, hogy vírus áll a háttérben.

Ha nem, kapcsold ki a telefonodat éjszaka, az ébresztő úgy is szól a legtöbb telefonnál.

2020. szept. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azt vettem észre az utóbbi időben, hogy a Google Fotók alkalmazás mellett legalább 50%-ot ír ki az akkumulátor használatnál. Most leszedtem minden frissítést róla, így lehet, hogy most majd megjavul. Persze volt rengeteg régi képem rajta, ami most vagy elveszett, vagy nem. :/
2020. szept. 5. 13:51
 5/5 A kérdező kommentje:
Vírus viszont nem lehet, mert alig van pár alkalmazás a telefonomon, és azok is megbízható forrásból (Play Áruház) vannak letöltve.
2020. szept. 5. 13:52

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!