Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Figyeli a Telekom háttércsopor...

Figyeli a Telekom háttércsoportjából valaki azt,hogy ha valaki egyszerre több domino kártyát aktivál be vagy éppen adat egyeztet másnak a nevére mivel az illető pont lemond a hívószámokról?

Figyelt kérdés
Kíváncsi lennék erre, hogy van e erre valamilyen csoport létrehozva, hogy ha valaki pl. egyszerre beregisztrál 4 kártyát az egyik napon, majd a következő napon újra regisztrál 3 kártyát, illetve arra is kiváncsi lennék, hogy ha egyszerre egy domino előfizető több dominos hivószámot adategyeztet de másnak a nevére mivel már nem kell neki a hivószám azt monitorozza e valamilyen csoport?
2020. szept. 5. 20:56
 1/7 anonim ***** válasza:

Úgy tudom magánszemélyenként 10 domino SIM-e lehet valakinek.


Természetesen aki vesz dominosat, mivel megadtál mindent látnak mindent, mivel 10 a maximum, így 11. kártyát kérnéd a rendszer nem fogja odaadni.. A neved mellett monden Telekomos előfizetést látnak, legyen az tv, telefon, mobilelöfizetés vezetékes, internet...


Adatot csak az aláíró tud intézni, hiába adtad oda Billnek Billt nem fogják fogadni a te kártyáddal.

2020. szept. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Létezik külön csoport a Telekomnál akik figyelik a regisztrációkat?
2020. szept. 5. 21:35
 3/7 anonim ***** válasza:
25%

ment a report......

ez bűncselekmény gyanús!


amúgy igen, figyelik, mert kötelességük! nem véletlenül van az adategyeztetés!

2020. szept. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
3-as! Ez részemről egy ártatlan kérdés, csupán kíváncsi voltam rá. Azért gyakori kérdések mert lehet kérdezni.
2020. szept. 6. 07:24
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem figyeli senki. Renszer be van állítva a 10-es limitre, ha valaki azon felül akar aktiválni nem lesz sikeres. Ezen mit nem lehet érteni?
2020. szept. 6. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Tekintettel arra, hogy nem tudtam ezért kérdeztem meg. Mint a 3-as hozzászólónak is válaszoltam egy ártatlan kérdést mertem feltenni. Ezen miért kell kiakadni?
2020. szept. 6. 09:48
 7/7 anonim ***** válasza:

Ne akadj ki a válaszokon.

Egy szimpla matematikai feltétel van beiktatva a rendszerbe, és nem Mórickára bízzák, hogy figyelje, nem regisztráltál-e már tegnap is meg ma is.

Persze technikailag lehet neked 20 számod is, ha ebből 10 a haverod nevén van. de te használod.

2020. szept. 6. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!