Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mobil M+Net 15Gb dijcsomagba...

Mobil M+Net 15Gb dijcsomagba vagyok, hálózaton belül ingyenes a hívás és az SMS es is?

Figyelt kérdés

Valamint a Facebook, messenger, spotify, ilyenek használata tényleg nem csökkenti az adatforgalmat?

Most lettem először elofizeteses, és túl sok felvilágosítást nem kaptam..


2020. szept. 6. 10:08
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


Szerintem ez a kettő van neked kombináltan.

2020. szept. 6. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen, hálózaton belülba hívás és az SMS is díjmentes, az MMS nem. Azok amik fel vannak sorolva, nem csökkentik az adatkereted, kivéve a közösségi oldalakon a hang és a videó, azok továbbra is csökkentik. De ha elfogyott az adatkereted, az egész net leáll, azok is amik nem csökkentik (ez hálózatsemlegesség miatt van, törvénytelen olyan korlátozást alkalmazni, hogy valami bejön, más meg nem, vagy bejön minden, vagy semmi).
2020. szept. 6. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!