Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem szabadult fel hely...

Miért nem szabadult fel hely a telómon, ha áthelyeztem a programot SD kártyára?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Megtelt a telefonom, vettem egy 64 GB SD kártyát. Mivel a legtöbb helyet a telón a viber foglalta el, így azt áthelyeztem SD kártyára, csakhogy minimális hely szabadult fel a telefonomon: 5.6 GB helyett 200MB. Mi lehet a gond? Hogyan tudnám megoldani, hogy megmaradjon minden viber csevegés, mégis legyen újra hely a telómon. Újat nem szeretnék venni. :) Köszönöm a segítséget!
2020. szept. 6. 21:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát max gyárira visszarakod a telod.
2020. szept. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Azon gondolkodtam, de közben megoldódott a probléma. Letöltöttem egy szuper appot, ami megmutatta, hogy egy rakat olyan fájlom van, amiket már átettem/töröltem korábban, csak valamiért másolatot készített róla a telefon és ez rajta maradt. Ez foglalta a helyet.
2020. szept. 6. 22:16
 3/5 anonim ***** válasza:
a viber adatai nem kerültek át, csak az app.
2020. szept. 7. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"Hogyan tudnám megoldani, hogy megmaradjon minden viber csevegés"

A Viber beszélgetésed a Viber fiókod tárolja nem a telefonod.Bármilyen más telefonról vagy gépről bejelentkezel a fiókodba a csevegéseid meglesznek, akkor is ha a jelenlegi telódról törlöd a Viber alkalmazást.

2020. szept. 7. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az is gyanús hogy a Viber 5.6Gb helyet foglal a telefonodon.Nekem 275MB hely kell neki.
2020. szept. 7. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!