Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az lehetseges hogy peldaul a...

Az lehetseges hogy peldaul a telefonommal csatlakozok az okosoramra es ekozben a vezeteknelkuli fulhallgatomra is es az okosorarol vezerlem a zenet esetleg leptetem stb, egyszerre lehet csatlakoztatni az okosorat meg a fulest is?

Figyelt kérdés

2020. szept. 6. 22:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Lehet egyszerre több Bluetooth eszközt csatlakoztatni (elvileg 1 host -ra 7 kliens csatlakozhat, de a gyártók ezt erősen limitálhatják).


Az pedig, hogy a zene vezérlés megoldható -e már csak szoftveres kérdés (az órán és a telón is). Ha van erre való app (vagy az óra ezt támogatja alapból és a saját alkalmazásában is benne van a funkció), akkor megoldható.


Pontos válaszhoz ismerni kellene az eszközök típusát.

2020. szept. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
igen! simán működik, én is így használom! :)
2020. szept. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az új huawei okos órába tuti van, haverom most vett egyet és a jbl hangszóró között a telefon a zsebébe volt és arról irányította a lejátszási listát.
2020. szept. 6. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Lehet, de tipusfuggo..

Az en oramra lehet zenet tenni, es igy telefon se kell hozza.

Van egy okoskarkotom, azzal meg a telefonon levo zenelejatszot tudom vezerelni

2020. szept. 7. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Telefon: Huwei P Smart Pro

Óra: Samsung Galaxy Watch Active

Füles: JBL T120

2020. szept. 7. 06:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!