Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Okostelefon akkumulátorának...

Okostelefon akkumulátorának töltése hogyan jobb a készüléknek: kikapcsolt vagy bekapcsolt állapotban töltődjön?

Figyelt kérdés
Magyarázat jöhet. Köszi!

2020. szept. 7. 05:46
 1/6 Furujika válasza:
41%

+

Ha meg van nyitva egy tonna app, zenet hallgatsz es a kocsiban navigalsz es ugy toltod, akkor felmelegedhet a keszulek ami art az akku elettartamanak. Ekkor jobb kikapcsolni, gyorsabban tolt.

-

Ha kikapcsolva toltod, es kapnal egy fontos hivast, segelykero sms-t, stb. akkor minek van a telefon?

2020. szept. 7. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%
Értem hogy óvni szeretnéd az új telód, de ha nem gyorstöltésen van, nem fog melegedni annyira, hogy gondot okozzon. Én is zenélek és navigálok a kocsiban, miközben töltésre van kapcsolva a teló. Max a nap süti meg. De annak semmi köze a használat módjához.
2020. szept. 7. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindegyik mobilomat bekapcsolva töltöttem és egyiknek sem volt akkuproblémája.
2020. szept. 7. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én sose töltettem okostelefont kikapcsolva, mégis előbb lett más bajuk, minthogy az akksival valami legyen.

(Amúgy van egy olyan okostelefonom, ami szinte 9 éves, de működik. Már csak az alap dolgokra jó, mert jóformán semmi új se fut el rajta, de még megy. :D )

2020. szept. 7. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Mindig bekapcsolva töltöm, de a futó programokat (amit lehet) bezárom. Ha nem felejtem el akkor rögtön használat után, ha elfelejtem, akkor este, töltés előtt. Általában 15 és 75 százalék körül szokott töltőre kerülni esténként.

Ritkán, 5-7 évenként cserélek telefont, ez idő alatt általában egyszer kell akkut cserélnem. Olyan telót nem veszek meg, amiben nem cserélhető az akku. Szemét módon a gyártók egyre kevesebb ilyent adnak ki. Eddig még mindig az usb csatlakozó hibája miatt kellett cserélnem.(És tabletet is.) Ez a csatlakozó a leggyengébb láncszem. Ha az olcsóbb kategóriában is lesz vezeték nélküli töltős, olyant veszek.

2020. szept. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én töltöm kikapcsolva és bekapcsolva is, kikapcsolva gyorsabban töltödik. bekapcsolva van,akkor töltés közben tudnak hivni az ismerösök
2022. jan. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!