Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri beruházni egy Iphone-ra?

Megéri beruházni egy Iphone-ra?

Figyelt kérdés
Telefon választás előtt állok, mert a mostani Huawei p20-am kezdi megadni magát, pedig vigyáztam rám. Sajnos eddigi androidos telefonjaim 2-3 év alatt szinte mindig megadták teljesen magukat. Megérné Iphone-t vennit? Akiknek az van, mind dicsérik. Ha jól tudom sokáig kapnak támogatást és értékállók is, valamint az IOS kiforrottabb, mint az Android. Ha Iphone-t vennék, akkor egz XR-t vennék.

2020. szept. 8. 21:14
 1/6 anonim ***** válasza:
36%

Meg, nekem is 2-3 évet bírt 3 androidom volt,


Az apple minimum 5 év rendszert ad iOS, sokkal tovább működik...

2020. szept. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
55%

Nekem pont ellentétes.

Amik voltak telefonjaim azok 4-6év után is jól működnek, különböző célzattal mindegyik használatban van. Kivéve a 10 éves telefonom.

Akit ismerek és volt iphon telefonja az meg szidja, hogy pl aksiban gyenge, mindíg legyen nála kábel mert sokaknak nincs olyan, nem olyan egyszerű bármit is rárakni csak úgy valahonnan.


Tényleg vannak olyanok akik szeretik és dícsérik, de nekem nem jön be. Megvagyok elégedve az androidos telefonokkal. Mindent tud amire szükségem van, széles körben elérhetőek hozzá appok, könnyű az adatok fogadása, ha véletlen nincs nálam egy kábel van olyan akinél lesz.

2020. szept. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 grafno ***** válasza:
73%

Miert erne megvenni egy 200gr valamit 200e forintert?? Az a sokaig 2-3ev lesz, majd megint megadja magat vagy meg lesz unva.

Mitol kiforrottabb mint az android? Miben tudna ez tobbet nyujtani? Ezt nem igen hoztak fel meg az utobbi időben érvként az android ellen inkabb a fordítottja volt jellemző.

2020. szept. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
36%

Mitol kiforrottabb mint az android? “



Mert az, használtál már androidot?

2020. szept. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
59%

Igen, megéri.

Nekem évek óta iPhone-om van, soha semmi baja nem volt, az aksija is rendben működik, imádom.


Az xr nagyon szép, nem fogod megbánni 🙂

2020. szept. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Morzsi007 ***** válasza:
69%

Mára már az android is használható, főleg a felsőkategóriás telefonokon. A támogatási idő viszont kevesebb, mint az ios-en.

Itt a kérdés az, hogy android után mennyire jön be az ios rendszere.

Valaki jobban szereti, de ismerek olyat, aki nem tudta megszokni. Az XR-rel nem lesz gond, sokáig használható, nem fog elromlani, hacsak nem kap fizikai sérülést. :)

2020. szept. 9. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!