Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szoftveres hiba lehet,vagy a...

Szoftveres hiba lehet,vagy a hangszóró romlott el?

Figyelt kérdés

Van egy Xiaomi Redmi Note 8 telefonom. Eddig remekül működött,nem volt vele semmi gondom! Egyik pillanatról a másikra viszont a beszéd hangszóró elhalkúlt, és azóta többszöri telefonálások után is úgy maradt! Alig hallok valamit! Engem viszont rendesen hallanak! Sok helyen voltam/sok helyen telefonáltam, térerő mindig volt!

A kérdésem az lenne,hogy szerintetek mindenképp szervízbe kell vinnem-a hangszóró halt be,vagy esetleg okozhatja a hibát valamilyen szoftveres dolog is? Érdemes megvárnom a lassan esedékes MIUI 12 frissítést?



2020. szept. 9. 19:47
 1/1 Lájsz ***** válasza:
Valószínűleg némi por ment a hangszóródba,ki kell pucolni. Vidd szervízbe,ezt nem fogja a szoftverfrissítés kipucolni. :)
2020. okt. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!