Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Telecomnál miért tűnik el...

A Telecomnál miért tűnik el feltöltés után az alábbi opció?

Figyelt kérdés

Direkt ezért tettem a Telecom simkártyára pénzt, és eltűnnek a számomra megfelelő opciók.


3GB 3 napra 978 forint


Ez nekem jobban megérné, mint a Telenor 3GB/7nap 1500 forint.



2020. szept. 11. 18:06
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem ott van... Nem lehet, hogy csak eltévedtél az app útvesztőjében? Könnyen megesik.


Nálam: Telekom app->kiegészítő szolgáltatás->Netbővítők->Egyszeri->3 GB 3 napra 978 Ft.


Esetleg az lehet, hogy amíg kitart a feltöltési bónuszod, nem kapcsolhatod be ezt az opciót? De az is fura lenne.

2020. szept. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Sajnos nem. 2 hóppal ezelött történt, azóta nem tettem a simre pénz, megint mutatja ezt az opciót. Nem akarom, hogy megint megszívasson. Tegnap használtam, mert még van rajta 88 perc (úgy kaptam a Telecomtól, hogy 5 sms 1 óra 1GB) végig ott volt a számomra megfelelő opció. Feltölés után szőrén-szálán eltünt.
2020. szept. 11. 22:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!